MO16-3 (MB3)
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Coach | Menno de Jong | |||
Manager | Marc Van Den Broeke | |||
Coach | Marc Van Den Broeke | |||
Trainer | Lotte Snellers | |||
Trainer | Marloes Baltink | |||
SCP | Deborah Altemuhl | |||
Manager | Deborah Altemuhl |
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
25 mei | MHCZutphen MO16-3 | 11:15 | 12:40 | uit | route | ||
1 jun | WMHC Avanti MO16-1 | 10:20 | 11:30 | uit | route | ||
8 jun | Hockey Club Twente MO16-3 | 12:15 | 12:45 | thuis | Veld 3 | ||
Arbitrage: D2 |
|||||||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | EHV MO16-3 | 7 | 21 | 7 | 0 | 0 | 39 | 7 | 0 |
2 | Avanti MO16-1 | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 14 | 15 | 0 |
3 | Zutphen MO16-3 | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 13 | 17 | 0 |
4 | Haackey MO16-2 | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 17 | 22 | 0 |
5 | Twente MO16-3 | 7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 11 | 17 | 0 |
6 | Oude IJsselstreek MO16-2-mix | 7 | 1 | 0 | 1 | 6 | 7 | 23 | 0 |
Uitslagen | ||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | ||||
.. | Zutphen MO16-3 | Haackey MO16-2 | (5-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Twente MO16-3 | Avanti MO16-1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | EHV MO16-3 | Oude IJsselstreek MO16-2-mix | (5-1)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 9 MAART 2024 | ||||
.. | Avanti MO16-1 | Zutphen MO16-3 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Haackey MO16-2 | EHV MO16-3 | (0-8)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Oude IJsselstreek MO16-2-mix | Twente MO16-3 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||||
.. | Twente MO16-3 | Haackey MO16-2 | (0-4)scheduled | Nog niet bevestigd. |
.. | EHV MO16-3 | Zutphen MO16-3 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Oude IJsselstreek MO16-2-mix | Avanti MO16-1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||||
.. | Haackey MO16-2 | Oude IJsselstreek MO16-2-mix | (4-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Zutphen MO16-3 | Twente MO16-3 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. |
.. | EHV MO16-3 | Avanti MO16-1 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | ||||
.. | Avanti MO16-1 | Haackey MO16-2 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. |
.. | Twente MO16-3 | EHV MO16-3 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Oude IJsselstreek MO16-2-mix | Zutphen MO16-3 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||||
.. | Haackey MO16-2 | Zutphen MO16-3 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Avanti MO16-1 | Twente MO16-3 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Oude IJsselstreek MO16-2-mix | EHV MO16-3 | (1-4)scheduled | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||||
.. | Twente MO16-3 | Oude IJsselstreek MO16-2-mix | (4-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | EHV MO16-3 | Haackey MO16-2 | (6-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Zutphen MO16-3 | Avanti MO16-1 | (0-2)scheduled | Nog niet bevestigd. |
Het complete wedstrijdschema van de poule | ||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | ||||
.. | Haackey MO16-2 | Twente MO16-3 | 11:05 | Groot-Scholtenhagen |
.. | Zutphen MO16-3 | EHV MO16-3 | 12:40 | Zuidveen |
.. | Avanti MO16-1 | Oude IJsselstreek MO16-2-mix | 14:00 | Jaspersweg |
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | ||||
.. | Avanti MO16-1 | EHV MO16-3 | 11:30 | Jaspersweg |
.. | Twente MO16-3 | Zutphen MO16-3 | 14:00 | Sportpark Slangenbeek |
.. | Oude IJsselstreek MO16-2-mix | Haackey MO16-2 | 14:00 | Sportpark de IJsselweide |
ZATERDAG 8 JUNI 2024 | ||||
.. | Haackey MO16-2 | Avanti MO16-1 | 12:10 | Groot-Scholtenhagen |
.. | EHV MO16-3 | Twente MO16-3 | 12:45 | Wesselerbrink-Noord |
.. | Zutphen MO16-3 | Oude IJsselstreek MO16-2-mix | 14:30 | Zuidveen |