8 juni | Junioren |
Team
|
Nr
|
Tegen
|
Spel
|
Loc
|
|
JO16-1 (JB1)
|
|
HC Zwolle JO16-2 |
15:50 |
uit - KG Water
|
info
|
|
JO14-1 (JC1)
|
|
Hockey Club Twente JO14-1 |
09:00 |
Veld 1
|
info
|
|
|
Arbitrage: H45-2
|
|
JO12-1 (JD1)
|
|
Hattemse M.H.C. JO12-1 |
13:10 |
uit - KG Water
|
info
|
|
JO12-2 (JD2)
|
|
Lochemse Hockey Club JO12-2 |
11:00 |
Veld 1
|
info
|
|
|
Fluiten: Demi Thielen (MO16-1 (MB1)) en Charlotte Hilberink (MO16-1 (MB1)) |
|
|
Arbitrage: MO16-1 (MB1)
|
|
8 juni | Jongste Jeugd |
Team
|
Nr
|
Tegen
|
Spel
|
Loc
|
|
JO10-1 (J8E1)
|
|
Hockey Club Twente JO10-1 |
09:00 |
Veld 3
|
info
|
|
|
Arbitrage: JO10-1 (J8E1)
|
|
JO9-1 (JE1)
|
|
HCHN JO9-1-mix |
10:00 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
JO8-1 (JF1)
|
|
O.H.C. Bully JO8-3-mix |
09:00 |
Veld 2
|
info
|
|
|
Arbitrage: JO8-1 (JF1)
|
|
8 juni | Junioren |
Team
|
Nr
|
Tegen
|
Spel
|
Loc
|
|
MO16-2 (MB2)
|
|
HCHN MO16-1 |
13:20 |
Veld 2
|
info
|
|
|
Fluiten: Kitty Hofsink (D3) en Nikki Wonnink (D3) |
|
|
Arbitrage: D3
|
|
MO16-3 (MB3)
|
|
Hockey Club Twente MO16-3 |
12:45 |
Veld 3
|
info
|
|
|
Fluiten: Marijn Hofsté (D2) en Isa Pals (D2) |
|
|
Arbitrage: D2
|
|
MO16-4 (MB4)
|
|
Hockey Club Twente MO16-7 |
13:15 |
uit - KG Water
|
info
|
|
MO14-1 (MC1)
|
|
HC Zwolle MO14-2 |
10:45 |
Veld 3
|
info
|
|
|
Fluiten: Venla Appelman (MO18-1 (MA1)) en Isis Renssen (MO18-1 (MA1)) |
|
|
Arbitrage: MO18-1 (MA1)
|
|
MO14-3 (MC3)
|
|
O.H.C. Bully MO14-4 |
13:00 |
Veld 1
|
info
|
|
|
Fluiten: Yara Kremer (MO18-3 (MA3)) en Lieke Schepers (MO18-3 (MA3)) |
|
|
Arbitrage: MO18-3 (MA3)
|
|
MO14-4 (MC4)
|
|
Hockey Club Twente MO14-2 |
11:30 |
uit - KG Water
|
info
|
|
MO14-5 (MC5)
|
|
MHC Coevorden MO14-1 |
11:15 |
Veld 2
|
info
|
|
|
Fluiten: Lotte Ebbing (MO18-2 (MA2)) en Pien Engbers (MO18-2 (MA2)) |
|
|
Arbitrage: MO18-2 (MA2)
|
|
MO14-6 (MC6)
|
|
HHC Haackey MO14-2 |
11:00 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
MO12-1 (MD1)
|
|
O.H.C. Bully MO12-1 |
09:00 |
uit - KG Water
|
info
|
|
|
Let op: Uittenue mee! |
|
MO12-2 (MD2)
|
|
Hockey Club Twente MO12-1 |
10:45 |
uit - KG Water
|
info
|
|
MO12-3 (MD3)
|
|
Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO12-3 |
10:00 |
uit - KG Semi
|
info
|
|
8 juni | Jongste Jeugd |
Team
|
Nr
|
Tegen
|
Spel
|
Loc
|
|
MO10-1 (M8E1)
|
|
O.H.C. Bully MO10-3 |
11:30 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
|
Let op: Uittenue mee! |
|
MO10-2 (M8E2)
|
|
Hockey Club Twente MO10-1 |
09:00 |
Veld 3
|
info
|
|
|
Arbitrage: MO10-2 (M8E2)
|
|
MO8-1 (MF1)
|
|
Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO8-1 |
09:30 |
uit - KG Water
|
info
|
|
MO8-2 (MF2)
|
|
HCHN MO8-1-mix |
10:00 |
Veld 2
|
info
|
|
|
Arbitrage: MO8-2 (MF2)
|
|
MO8-3 (MF3)
|
|
O.H.C. Bully MO8-2 |
10:00 |
Veld 2
|
info
|
|
|
Arbitrage: MO8-3 (MF3)
|
|
MO8-4 (MF4)
|
|
EHV Enschede MO8-6 |
09:00 |
uit - KG Water
|
info
|
|
MO8-6 (MF6)
|
|
EHV Enschede MO8-4 |
09:00 |
Veld 2
|
info
|
|
|
Arbitrage: MO8-6 (MF6)
|
|
MO9-1 (ME1)
|
|
Lochemse Hockey Club MO9-2 |
09:30 |
Veld 2
|
info
|
|
|
Arbitrage: MO9-1 (ME1)
|
|
MO9-2 (ME2)
|
|
HHC Haackey MO9-1 |
09:00 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
MO9-3 (ME3)
|
|
O.H.C. Bully MO9-4 |
09:00 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
|
Let op: Uittenue mee! |
|
MO9-4 (ME4)
|
|
GoorseMHC MO9-1-mix |
10:45 |
uit - KG Semi
|
info
|
|