25 mei | Junioren |
Team
|
Nr
|
Tegen
|
Spel
|
Loc
|
|
JO16-1 (JB1)
|
|
MHC Dalfsen JO16-1 |
15:00 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
JO14-1 (JC1)
|
|
HC Zwolle JO14-2 |
13:00 |
Veld 1
|
info
|
|
|
Fluiten: Han Hoefman (H1) en Gijs Sanders (H1) |
|
|
Arbitrage: H1
|
|
JO12-1 (JD1)
|
|
Lochemse Hockey Club JO12-1 |
11:05 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
JO12-2 (JD2)
|
|
HHC Haackey JO12-1-mix |
10:40 |
Veld 3
|
info
|
|
|
Fluiten: Juliët Kortman (MO16-4 (MB4)) en Meike Gort (MO16-4 (MB4)) |
|
|
Arbitrage: MO16-4 (MB4)
|
|
25 mei | Jongste Jeugd |
Team
|
Nr
|
Tegen
|
Spel
|
Loc
|
|
JO10-1 (J8E1)
|
|
Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JO10-1 |
09:00 |
Veld 3
|
info
|
|
|
Arbitrage: JO10-1 (J8E1)
|
|
JO9-1 (JE1)
|
|
Hockey Club Twente JO9-1 |
09:00 |
uit - KG Water
|
info
|
|
JO8-1 (JF1)
|
|
Hockey Club Twente JO8-1-mix |
10:00 |
Veld 2
|
info
|
|
|
Arbitrage: JO8-1 (JF1)
|
|
25 mei | Junioren |
Team
|
Nr
|
Tegen
|
Spel
|
Loc
|
|
MO18-1 (MA1)
|
|
AHC Velp MO18-1 |
15:00 |
Veld 1
|
info
|
|
|
Fluiten: Maurits ten Bruggencate (H3) en Erik Manden (H3) |
|
|
Arbitrage: H3
|
|
MO16-1 (MB1)
|
|
H.C. Eemvallei MO16-1 |
14:00 |
Amersfoort
|
info
|
|
MO16-2 (MB2)
|
|
HC Zwolle MO16-7 |
14:45 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
MO16-3 (MB3)
|
|
MHCZutphen MO16-3 |
12:40 |
uit - KG Water
|
info
|
|
MO16-4 (MB4)
|
|
WMHC Avanti MO16-2-mix |
14:20 |
Veld 3
|
info
|
|
|
Fluiten: Iris de Groot (D6) en Heleen Pieloor (D6) |
|
|
Arbitrage: D6
|
|
MO14-1 (MC1)
|
|
MHC EDE MO14-1 |
11:15 |
Veld 2
|
info
|
|
|
Fluiten: Victoria van Gemert (MO18-1 (MA1)) en Floortje Rijckenberg (MO18-1 (MA1)) |
|
|
Arbitrage: MO18-1 (MA1)
|
|
MO14-2 (MC2)
|
|
Apeldoorn MO14-2 |
11:00 |
Veld 1
|
info
|
|
|
Fluiten: Marlie Groener (MO18-1 (MA1)) en Marit Houdèl (MO18-1 (MA1)) |
|
|
Arbitrage: MO18-1 (MA1)
|
|
MO14-3 (MC3)
|
|
EHV Enschede MO14-4 |
12:30 |
Veld 3
|
info
|
|
|
Fluiten: Lienke Pronk (MO18-2 (MA2)) en Noor Groenenboom (MO18-2 (MA2)) |
|
|
Arbitrage: MO18-2 (MA2)
|
|
MO14-4 (MC4)
|
|
EHV Enschede MO14-3 |
12:30 |
uit - KG Water
|
info
|
|
MO14-5 (MC5)
|
|
MHC Almelo MO14-4 |
13:10 |
Veld 2
|
info
|
|
|
Fluiten: Kiki van Melle (MO18-3 (MA3)) en Katya Hagen (MO18-3 (MA3)) |
|
|
Arbitrage: MO18-3 (MA3)
|
|
MO14-6 (MC6)
|
|
Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO14-4 |
09:00 |
uit - KG Water
|
info
|
|
MO12-1 (MD1)
|
|
EHV Enschede MO12-2 |
09:00 |
Veld 1
|
info
|
|
|
Fluiten: Demi Thielen (MO16-1 (MB1)) en Bibi Vrugteveen (MO16-1 (MB1)) |
|
|
Arbitrage: MO16-1 (MB1)
|
|
MO12-2 (MD2)
|
|
EHV Enschede MO12-1 |
09:00 |
uit - KG Water
|
info
|
|
MO12-3 (MD3)
|
|
Hockey Club Twente MO12-3 |
10:30 |
uit - KG Water
|
info
|
|
25 mei | Jongste Jeugd |
Team
|
Nr
|
Tegen
|
Spel
|
Loc
|
|
MO10-1 (M8E1)
|
|
HHC Haackey MO10-1 |
09:00 |
Veld 3
|
info
|
|
|
Arbitrage: MO10-1 (M8E1)
|
|
MO10-2 (M8E2)
|
|
Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO10-1 |
08:30 |
uit - KG Semi
|
info
|
|
MO8-1 (MF1)
|
|
O.H.C. Bully MO8-2 |
09:00 |
Veld 2
|
info
|
|
|
Arbitrage: MO8-1 (MF1)
|
|
MO8-2 (MF2)
|
|
Voorster Hockeyclub Twello MO8-1 |
10:00 |
Veld 2
|
info
|
|
|
Arbitrage: MO8-2 (MF2)
|
|
MO8-3 (MF3)
|
|
Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO8-2 |
09:00 |
Veld 2
|
info
|
|
|
Arbitrage: MO8-3 (MF3)
|
|
MO8-4 (MF4)
|
|
Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO8-3 |
08:30 |
uit - KG Semi
|
info
|
|
MO8-5 (MF5)
|
|
GoorseMHC MO8-1-mix |
10:30 |
uit - KG Semi
|
info
|
|
MO9-1 (ME1)
|
|
O.H.C. Bully MO9-4 |
09:00 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
|
Let op: Uittenue mee! |
|
MO9-2 (ME2)
|
|
Lochemse Hockey Club MO9-1 |
10:00 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
|
Let op: Uittenue mee! |
|
MO9-3 (ME3)
|
|
Hockey Club Twente MO9-4 |
10:15 |
uit - KG Water
|
info
|
|
MO9-4 (ME4)
|
|
Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO9-2 |
09:00 |
Veld 2
|
info
|
|
|
Arbitrage: MO9-4 (ME4)
|
|