Inloggen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

21 september | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
JA1 93 HC Ares JA1 14:15 Veld 1  info
Fluiten: Floris Kroezen (H 1 Silvercup) en Luc Albers (H 1)
Arbitrage: H 1
JC1 301 MHC Almelo JC1 12:15 Veld 3  info
Fluiten: Han Hoefman (JA1) en Robbert Heurman (JA1)
Arbitrage: JA1
JC2 330 MHCZutphen JC3 14:00 Veld 3  info
Fluiten: Shannen Simons (D 5) en Maaike Roelofs (D 5)
Arbitrage: D 5
JD1 639 MHC EDE JD1 12:30 Veld 1  info
Fluiten: Dide Eijkelenkamp (D 3) en Marloes van der Veer (D 3)
Arbitrage: D 3
JD2 545 Apeldoorn JD4 11:40 uit -   info

21 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
JE1 6593 Lochemse Hockey Club J6E1 11:45 uit -   info
JF1 6819 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JF1 09:00 Veld 1  info
Arbitrage: JF1
Ouders -veld opzetten -spel begeleiden -veld afruimen
JF2 6751 Hockey Club Twente JF1 09:00 uit -   info

21 september | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
MA1 9849 MHCZutphen MA1 16:00 Veld 1  info
Fluiten: Erik Klooster en Joost Brinkhuis
Arbitrage: Poulers
MA2 842 WMHC Avanti MA1 13:00 uit -   info
MA3 817 Hockey Club Twente MA2 15:45 Veld 3  info
Fluiten: Sterre Korterik (D 1) en Roos Ezendam (MA1)
Arbitrage: D 1
MB1 10323 O.H.C. Bully MB1 12:10 uit -   info
MB2 1143 HHC Haackey MB2 17:30 Veld 3  info
Fluiten: Jerryt Keekstra (H 2) en Mart Wijma (H 2)
Arbitrage: H 2
MB3 1321 WMHC Avanti MB1 14:00 Veld 4  info
Fluiten: Sanne Denneboom (D 2) en Lisette Groote Haar (D 2)
Arbitrage: D 2
MB4 1471 O.H.C. Bully MB3 15:45 Veld 4  info
Fluiten: Cindy Vollenbroek (D 6)
Arbitrage: D 6
D6
MC1 2025 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MC2 10:45 Veld 1  info
Fluiten: Ernst Seckel en Laurens Lindner (Trimmers A maandag)
Arbitrage: Poulers
MC2 1826 WMHC MC2 14:00 uit -   info
MC3 1901 HHC Haackey MC1 14:15 uit -   info
MC4 1822 O.H.C. Bully MC7 12:15 Veld 4  info
Fluiten: Anne van Gils (MA3) en Skipper de Jonge (MA3)
Arbitrage: MA3
MA3
MC5 1766 Hockeyclub Losser MC1 11:30 uit - Gras  info
MD1 2295 MHC Almelo MD1 08:30 uit -   info
MD2 2238 O.H.C. Bully MD5 10:30 Veld 3  info
Fluiten: Quinty van Aalst (MA1) en Sanne Hobbelink (MA1)
Arbitrage: MA1
MA1
MD3 2624 HC Ares MD1 13:10 uit -   info
MD4 2256 GoorseMHC MD1 10:30 Veld 4  info
Fluiten: Suzanne Hogebrug (MB2) en Maud Kruse (MB2)
Arbitrage: MB2
MB2
MD5 2550 Hockeyclub Losser MD1 10:15 uit - Gras  info

21 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
M8E4 7105 Hockey Club Twente M8E2 09:00 Veld 4  info
Arbitrage: M8E4
Ouders -veld opzetten -spel begeleiden -veld afruimen
M8E1 7065 DHV M8E1 09:00 Veld 4  info
Arbitrage: M8E1
Ouders -veld opzetten -spel begeleiden -veld afruimen
M8E2 7015 Hockey Club Twente M8E1 09:00 uit -   info
M8E3 6905 O.H.C. Bully M8E3 10:30 uit -   info
ME4 7443 Hockeyclub Losser M6E1 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: ME4
Ouders -veld zetten -spel begeleiden -veld afruimen
ME1 7199 Hockey Club Twente M6E1 09:00 uit -   info
ME2 7464 Hockeyclub Losser MIX E1 09:00 uit - Gras  info
ME3 7390 MHC Almelo M6E2 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: ME3
Ouders -veld opzetten -spel begeleiden -veld afruimen
MF1 7874 Lochemse Hockey Club MF1 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: MF1
Ouders -veld opzetten -spel begeleiden -veld afruimen
MF2 7625 EHV Enschede MF3 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: MF2
Ouders -veld opzetten -spel begeleiden -veld afruimen
MF3 7625 EHV Enschede MF2 09:00 uit -   info


Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren