Inloggen
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
MO9-4 (ME4)

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Aimee Eilers Email
Trainer Sophie Reudink Email
Coach Marieke Oort Email
Manager Eefje Nijkamp-feringa Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 mrt Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO9-2
13
07:50 08:30 uit route
9 mrt GZG Hardenberg MO9-1
10:45 11:15 thuis Veld 3
  Arbitrage: MO9-4 (ME4)
 
16 mrt GoorseMHC MO9-1-mix
10:00 10:30 thuis Veld 3
  Arbitrage: MO9-4 (ME4)
 
23 mrt HCHN MO9-1
36
08:55 10:00 uit route
6 apr Hockey Club Twente MO9-2
08:30 09:00 thuis Veld 3
  Arbitrage: MO9-4 (ME4)
 
13 apr GoorseMHC MO9-2-mix
30
09:45 10:45 uit route
20 apr HHC Haackey MO9-2
08:30 09:00 thuis Veld 3
  Arbitrage: MO9-4 (ME4)
 
25 mei Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO9-2
08:30 09:00 thuis Veld 2
  Arbitrage: MO9-4 (ME4)
 
1 jun GZG Hardenberg MO9-1
51
08:40 10:00 uit route
8 jun GoorseMHC MO9-1-mix
30
09:45 10:45 uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.



Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 2 MAART 2024
..  PW MO9-2 EHV MO9-4 8:30 Erve 'Het Slagman'
..  Haackey MO9-2 HCHN MO9-1 10:00 Groot-Scholtenhagen
..  Hardenberg MO9-1 Goor MO9-1-mix 10:00 Sportpark 'de Boshoek'
..  Goor MO9-2-mix Twente MO9-2 10:45 Sportpark Rubensstraat
ZATERDAG 9 MAART 2024
..  Twente MO9-2 Haackey MO9-2 9:00 Sportpark Slangenbeek
..  HCHN MO9-1 PW MO9-2 9:45 Sportpark Gagelman
..  Goor MO9-1-mix Goor MO9-2-mix 10:45 Sportpark Rubensstraat
..  EHV MO9-4 Hardenberg MO9-1 11:15 Wesselerbrink-Noord
ZATERDAG 16 MAART 2024
..  PW MO9-2 Twente MO9-2 8:45 Erve 'Het Slagman'
..  Hardenberg MO9-1 HCHN MO9-1 10:00 Sportpark 'de Boshoek'
..  Haackey MO9-2 Goor MO9-2-mix 10:15 Groot-Scholtenhagen
..  EHV MO9-4 Goor MO9-1-mix 10:30 Wesselerbrink-Noord
ZATERDAG 23 MAART 2024
..  Goor MO9-1-mix Haackey MO9-2 9:30 Sportpark Rubensstraat
..  HCHN MO9-1 EHV MO9-4 10:00 Sportpark Gagelman
..  Goor MO9-2-mix PW MO9-2 10:30 Sportpark Rubensstraat
..  Twente MO9-2 Hardenberg MO9-1 11:00 Sportpark Slangenbeek
ZATERDAG 6 APRIL 2024
..  EHV MO9-4 Twente MO9-2 9:00 Wesselerbrink-Noord
..  Hardenberg MO9-1 Goor MO9-2-mix 10:00 Sportpark 'de Boshoek'
..  PW MO9-2 Haackey MO9-2 10:00 Erve 'Het Slagman'
..  HCHN MO9-1 Goor MO9-1-mix 10:00 Sportpark Gagelman
ZATERDAG 13 APRIL 2024
..  Twente MO9-2 HCHN MO9-1 9:00 Sportpark Slangenbeek
..  Haackey MO9-2 Hardenberg MO9-1 9:30 Groot-Scholtenhagen
..  PW MO9-2 Goor MO9-1-mix 10:00 Erve 'Het Slagman'
..  Goor MO9-2-mix EHV MO9-4 10:45 Sportpark Rubensstraat
ZATERDAG 20 APRIL 2024
..  EHV MO9-4 Haackey MO9-2 9:00 Wesselerbrink-Noord
..  Hardenberg MO9-1 PW MO9-2 10:00 Sportpark 'de Boshoek'
..  HCHN MO9-1 Goor MO9-2-mix 10:00 Sportpark Gagelman
..  Goor MO9-1-mix Twente MO9-2 10:30 Sportpark Rubensstraat
ZATERDAG 25 MEI 2024
..  EHV MO9-4 PW MO9-2 9:00 Wesselerbrink-Noord
..  HCHN MO9-1 Haackey MO9-2 10:00 Sportpark Gagelman
..  Twente MO9-2 Goor MO9-2-mix 10:15 Sportpark Slangenbeek
..  Goor MO9-1-mix Hardenberg MO9-1 10:45 Sportpark Rubensstraat
ZATERDAG 1 JUNI 2024
..  Haackey MO9-2 Twente MO9-2 0:00 Groot-Scholtenhagen
..  Hardenberg MO9-1 EHV MO9-4 10:00 Sportpark 'de Boshoek'
..  PW MO9-2 HCHN MO9-1 10:35 Erve 'Het Slagman'
..  Goor MO9-2-mix Goor MO9-1-mix 10:45 Sportpark Rubensstraat
ZATERDAG 8 JUNI 2024
..  Goor MO9-2-mix Haackey MO9-2 9:30 Sportpark Rubensstraat
..  HCHN MO9-1 Hardenberg MO9-1 10:00 Sportpark Gagelman
..  Twente MO9-2 PW MO9-2 10:15 Sportpark Slangenbeek
..  Goor MO9-1-mix EHV MO9-4 10:45 Sportpark Rubensstraat

Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren