Inloggen
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
JO16-1 (JB1)

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Susan Stokkers Email
Manager Brenda Nijlant Email
Manager Wieteke Drok Email
Trainer Richard van Wezenbeek Email
Coach Johan van Midwoud Email
SCP Wieteke Drok Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 mrt MHC Almelo JO16-1
14:15 14:45 thuis Veld 2
  Arbitrage: H1
 
9 mrt Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JO16-2
13
15:35 16:15 uit route
16 mrt MHC Dalfsen JO16-1
12:30 13:00 thuis Veld 1
  Arbitrage: H1
 
23 mrt Hockey Club Twente JO16-1
25
11:35 12:30 uit route
6 apr HC Zwolle JO16-2
12:30 13:00 thuis Veld 1
  Arbitrage: H1
 
13 apr MHC Almelo JO16-1
28
16:35 17:30 uit route
20 apr Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JO16-2
14:30 15:00 thuis Veld 1
  Arbitrage: H30-1
 
25 mei MHC Dalfsen JO16-1
0
14:30 15:00 uit route
1 jun Hockey Club Twente JO16-1
14:30 15:00 thuis Veld 1
  Arbitrage: H2
 
8 jun HC Zwolle JO16-2
73
uit route
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle JO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Almelo JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 EHV JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 PW JO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Twente JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Dalfsen JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0



Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 2 MAART 2024
..  Twente JO16-1 Dalfsen JO16-1 12:30 Sportpark Slangenbeek
..  EHV JO16-1 Almelo JO16-1 14:45 Wesselerbrink-Noord
..  Zwolle JO16-2 PW JO16-2 16:05 Sportpark Het Hoge Laar
ZATERDAG 9 MAART 2024
..  Dalfsen JO16-1 Zwolle JO16-2 14:00 Sportpark Gerner Es
..  Almelo JO16-1 Twente JO16-1 15:00 Sportpark Hinseveld
..  PW JO16-2 EHV JO16-1 16:15 Erve 'Het Slagman'
ZATERDAG 16 MAART 2024
..  PW JO16-2 Almelo JO16-1 0:00 Erve 'Het Slagman'
..  Zwolle JO16-2 Twente JO16-1 10:35 Sportpark Het Hoge Laar
..  EHV JO16-1 Dalfsen JO16-1 13:00 Wesselerbrink-Noord
ZATERDAG 23 MAART 2024
..  Twente JO16-1 EHV JO16-1 12:30 Sportpark Slangenbeek
..  Dalfsen JO16-1 PW JO16-2 13:45 Sportpark Gerner Es
..  Zwolle JO16-2 Almelo JO16-1 17:40 Sportpark Het Hoge Laar
ZATERDAG 6 APRIL 2024
..  EHV JO16-1 Zwolle JO16-2 13:00 Wesselerbrink-Noord
..  Almelo JO16-1 Dalfsen JO16-1 15:30 Sportpark Hinseveld
..  PW JO16-2 Twente JO16-1 16:45 Erve 'Het Slagman'
ZATERDAG 13 APRIL 2024
..  Dalfsen JO16-1 Twente JO16-1 12:00 Sportpark Gerner Es
..  PW JO16-2 Zwolle JO16-2 14:45 Erve 'Het Slagman'
..  Almelo JO16-1 EHV JO16-1 17:30 Sportpark Hinseveld
ZATERDAG 20 APRIL 2024
..  Zwolle JO16-2 Dalfsen JO16-1 0:00 Sportpark Het Hoge Laar
..  Twente JO16-1 Almelo JO16-1 12:30 Sportpark Slangenbeek
..  EHV JO16-1 PW JO16-2 15:00 Wesselerbrink-Noord
ZATERDAG 25 MEI 2024
..  Twente JO16-1 Zwolle JO16-2 12:30 Sportpark Slangenbeek
..  Dalfsen JO16-1 EHV JO16-1 15:00 Sportpark Gerner Es
..  Almelo JO16-1 PW JO16-2 16:30 Sportpark Hinseveld
ZATERDAG 1 JUNI 2024
..  EHV JO16-1 Twente JO16-1 15:00 Wesselerbrink-Noord
..  PW JO16-2 Dalfsen JO16-1 15:00 Erve 'Het Slagman'
..  Almelo JO16-1 Zwolle JO16-2 16:30 Sportpark Hinseveld
ZATERDAG 8 JUNI 2024
..  Zwolle JO16-2 EHV JO16-1 0:00 Sportpark Het Hoge Laar
..  Dalfsen JO16-1 Almelo JO16-1 12:15 Sportpark Gerner Es
..  Twente JO16-1 PW JO16-2 14:15 Sportpark Slangenbeek

Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren