Inloggen
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
D6

Teamfoto


Teamondersteuning
SCP Fleur Alink Email
Aanvoerder Fleur Alink Email
Trainer Rudy Alink Email

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 mrt DHC Drienerlo D5
16
14:00 14:45 uit route
12 mrt HC Ares D5
51
uit route
19 mrt HHC Haackey D4
17
uit route
26 mrt Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D4
thuis
2 apr DHC Drienerlo D4
16
uit route
16 apr MHCZutphen D2-O
55
uit route
23 apr DHC Drienerlo D5
thuis
14 mei WMHC Avanti D3
44
uit route
21 mei HC Ares D5
thuis
4 jun HHC Haackey D4
thuis
11 jun Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D4
13
uit route
18 jun DHC Drienerlo D4
thuis
5 thuiswedstrijden en 7 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zutphen D2-O 9 27 9 0 0 50 0 0
2 Avanti D3 9 24 8 0 1 34 6 0
3 Haackey D4 9 18 6 0 3 31 14 0
4 PW D4 9 15 5 0 4 15 15 0
5 Ares D5 9 13 4 1 4 20 38 0
6 EHV D6 9 4 1 1 7 7 32 0
7 Drienerlo D5 9 3 1 0 8 4 30 0
8 Drienerlo D4 9 2 0 2 7 4 30 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Avanti D3 Haackey D4 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Drienerlo D5 Ares D5 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Drienerlo D4 PW D4 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Ares D5 Avanti D3 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. EHV D6 Drienerlo D5 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. PW D4 Zutphen D2-O (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Haackey D4 Drienerlo D4 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Ares D5 Haackey D4 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Avanti D3 EHV D6 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Drienerlo D5 PW D4 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zutphen D2-O Drienerlo D4 (12-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Drienerlo D4 Drienerlo D5 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Haackey D4 Zutphen D2-O (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. PW D4 Avanti D3 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. EHV D6 Ares D5 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Avanti D3 Drienerlo D4 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Drienerlo D5 Zutphen D2-O (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. EHV D6 Haackey D4 (2-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Ares D5 PW D4 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zutphen D2-O EHV D6 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. PW D4 EHV D6 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zutphen D2-O Avanti D3 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Drienerlo D5 Haackey D4 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Drienerlo D4 Ares D5 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Ares D5 Zutphen D2-O (0-14)final Nog niet bevestigd.
.. Avanti D3 Drienerlo D5 (9-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. EHV D6 Drienerlo D4 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Haackey D4 PW D4 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. PW D4 Drienerlo D4 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Haackey D4 Avanti D3 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. EHV D6 Zutphen D2-O (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. EHV D6 Avanti D3 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Drienerlo D4 Zutphen D2-O (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Haackey D4 Ares D5 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. PW D4 Drienerlo D5 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Ares D5 Drienerlo D5 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 19 FEBRUARI 2023
..  Zutphen D2-O PW D4 11:00 Zuidveen
ZONDAG 5 MAART 2023
..  Drienerlo D4 Haackey D4 11:00 Sportcentrum UT
..  Avanti D3 Ares D5 12:45 Jaspersweg
..  Drienerlo D5 EHV D6 14:45 Sportcentrum UT
ZONDAG 12 MAART 2023
..  Avanti D3 PW D4 0:00 Jaspersweg
..  Zutphen D2-O Haackey D4 0:00 Zuidveen
..  Drienerlo D5 Drienerlo D4 0:00 Sportcentrum UT
..  Ares D5 EHV D6 0:00 Sportpark 'Nagelpoel'
ZONDAG 19 MAART 2023
..  PW D4 Ares D5 0:00 Erve 'Het Slagman'
..  Drienerlo D4 Avanti D3 0:00 Sportcentrum UT
..  Zutphen D2-O Drienerlo D5 0:00 Zuidveen
..  Haackey D4 EHV D6 0:00 Groot-Scholtenhagen
ZONDAG 26 MAART 2023
..  Haackey D4 Drienerlo D5 0:00 Groot-Scholtenhagen
..  Ares D5 Drienerlo D4 0:00 Sportpark 'Nagelpoel'
..  EHV D6 PW D4 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Avanti D3 Zutphen D2-O 0:00 Jaspersweg
ZONDAG 2 APRIL 2023
..  PW D4 Haackey D4 0:00 Erve 'Het Slagman'
..  Drienerlo D4 EHV D6 0:00 Sportcentrum UT
..  Zutphen D2-O Ares D5 0:00 Zuidveen
..  Drienerlo D5 Avanti D3 0:00 Sportcentrum UT
ZONDAG 16 APRIL 2023
..  Avanti D3 Haackey D4 0:00 Jaspersweg
..  Drienerlo D4 PW D4 0:00 Sportcentrum UT
..  Zutphen D2-O EHV D6 0:00 Zuidveen
..  Drienerlo D5 Ares D5 0:00 Sportcentrum UT
ZONDAG 23 APRIL 2023
..  Ares D5 Avanti D3 0:00 Sportpark 'Nagelpoel'
..  EHV D6 Drienerlo D5 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Haackey D4 Drienerlo D4 0:00 Groot-Scholtenhagen
..  PW D4 Zutphen D2-O 0:00 Erve 'Het Slagman'
ZONDAG 14 MEI 2023
..  Ares D5 Haackey D4 0:00 Sportpark 'Nagelpoel'
..  Zutphen D2-O Drienerlo D4 0:00 Zuidveen
..  Drienerlo D5 PW D4 0:00 Sportcentrum UT
..  Avanti D3 EHV D6 0:00 Jaspersweg
ZONDAG 21 MEI 2023
..  PW D4 Avanti D3 0:00 Erve 'Het Slagman'
..  Drienerlo D4 Drienerlo D5 0:00 Sportcentrum UT
..  Haackey D4 Zutphen D2-O 0:00 Groot-Scholtenhagen
..  EHV D6 Ares D5 0:00 Wesselerbrink-Noord
ZONDAG 4 JUNI 2023
..  EHV D6 Haackey D4 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Drienerlo D5 Zutphen D2-O 0:00 Sportcentrum UT
..  Avanti D3 Drienerlo D4 0:00 Jaspersweg
..  Ares D5 PW D4 0:00 Sportpark 'Nagelpoel'
ZONDAG 11 JUNI 2023
..  Drienerlo D4 Ares D5 0:00 Sportcentrum UT
..  Zutphen D2-O Avanti D3 0:00 Zuidveen
..  Drienerlo D5 Haackey D4 0:00 Sportcentrum UT
..  PW D4 EHV D6 0:00 Erve 'Het Slagman'
ZONDAG 18 JUNI 2023
..  Haackey D4 PW D4 0:00 Groot-Scholtenhagen
..  Ares D5 Zutphen D2-O 0:00 Sportpark 'Nagelpoel'
..  EHV D6 Drienerlo D4 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Avanti D3 Drienerlo D5 0:00 Jaspersweg

Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren