MO16-2 (MB2)
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Manager | Tamara van Raaphorst | |||
Trainer | Dames-2 Spelers | |||
Trainer | Heren-1 Spelers | |||
Coach | Johnny Geerdink | |||
SCP | Tamara van Raaphorst | |||
Coach | Franco Floris |
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
25 mei | HC Zwolle MO16-7 | 12:35 | 14:45 | uit | route | ||
1 jun | O.H.C. Bully MO16-3 | 13:35 | 15:00 | uit | route | ||
8 jun | HCHN MO16-1 | 12:20 | 13:20 | thuis | Veld 2 | ||
Arbitrage: D3 |
|||||||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Goor MO16-1 | 7 | 18 | 6 | 0 | 1 | 29 | 10 | 0 |
2 | PW MO16-1 | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 24 | 17 | 0 |
3 | EHV MO16-2 | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 20 | 21 | 0 |
4 | HCHN MO16-1 | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 15 | 22 | 0 |
5 | Zwolle MO16-7 | 7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 19 | 17 | 0 |
6 | Bully MO16-3 | 7 | 1 | 0 | 1 | 6 | 2 | 22 | 0 |
Uitslagen | ||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | ||||
.. | EHV MO16-2 | Goor MO16-1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | HCHN MO16-1 | Bully MO16-3 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Zwolle MO16-7 | PW MO16-1 | (4-5)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 9 MAART 2024 | ||||
.. | Goor MO16-1 | HCHN MO16-1 | (8-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Bully MO16-3 | Zwolle MO16-7 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | PW MO16-1 | EHV MO16-2 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||||
.. | EHV MO16-2 | Zwolle MO16-7 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Goor MO16-1 | Bully MO16-3 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. |
.. | HCHN MO16-1 | PW MO16-1 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||||
.. | EHV MO16-2 | Bully MO16-3 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. |
.. | PW MO16-1 | Goor MO16-1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 30 MAART 2024 | ||||
.. | Zwolle MO16-7 | HCHN MO16-1 | (7-0)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | ||||
.. | HCHN MO16-1 | EHV MO16-2 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Goor MO16-1 | Zwolle MO16-7 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Bully MO16-3 | PW MO16-1 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||||
.. | Bully MO16-3 | HCHN MO16-1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Goor MO16-1 | EHV MO16-2 | (6-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | PW MO16-1 | Zwolle MO16-7 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. |
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||||
.. | EHV MO16-2 | PW MO16-1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | HCHN MO16-1 | Goor MO16-1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Zwolle MO16-7 | Bully MO16-3 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. |
Het complete wedstrijdschema van de poule | ||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | ||||
.. | Bully MO16-3 | Goor MO16-1 | 12:35 | Sportpark Saasverlderlaan |
.. | PW MO16-1 | HCHN MO16-1 | 14:15 | Erve 'Het Slagman' |
.. | Zwolle MO16-7 | EHV MO16-2 | 14:45 | Sportpark Het Hoge Laar |
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | ||||
.. | HCHN MO16-1 | Zwolle MO16-7 | 14:00 | Sportpark Gagelman |
.. | Goor MO16-1 | PW MO16-1 | 14:15 | Sportpark Rubensstraat |
.. | Bully MO16-3 | EHV MO16-2 | 15:00 | Sportpark Saasverlderlaan |
ZATERDAG 8 JUNI 2024 | ||||
.. | PW MO16-1 | Bully MO16-3 | 12:15 | Erve 'Het Slagman' |
.. | EHV MO16-2 | HCHN MO16-1 | 13:20 | Wesselerbrink-Noord |
.. | Zwolle MO16-7 | Goor MO16-1 | 16:05 | Sportpark Het Hoge Laar |