Inloggen
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 JO12-1 (JD1) Floor Barneveld
Lotte Snellers
V1 - CD
16:30 - 18:00 MO12-1 (MD1) Roos van Urk V3 - CD
16:30 - 17:45 MO12-2 (MD2) Maud Kruse V1 - AB
16:30 - 17:45 MO12-4 (MD4) V3 - AB
17:45 - 19:15 MO14-1 (MC1) Bart Olde Boerrigter
Maud Kruse
V1 - AB
17:45 - 19:00 MO14-4 (MC4) V3 - AB
17:45 - 19:00 MO14-5 (MC5) Marloes Baltink V4 - AB
18:00 - 19:15 MO14-2 (MC2) Henry Lubbers V1 - CD
18:00 - 19:15 MO14-3 (MC3) Roos van Urk V3 - CD
19:15 - 20:30 D6 Rudy Alink V1 - CD
19:15 - 20:30 MO16-3 (MB3) Maud Kruse V1 - AB
19:15 - 20:30 MO16-4 (MB4) Jordi Kremer V3 - CD
19:30 - 20:45 DO25-1 V3 - AB
19:30 - 20:45 MO18-2 (MA2) Roos van Urk V4 - AB
20:30 - 22:00 D1 Simon Blanford V3 - CD
20:30 - 22:00 Trimmers A maandag V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 JO14-1 (JC1) Taeke Stokkers V3 - AB
17:00 - 18:30 MO14-1 (MC1) Maud Kruse V1 - AB
17:15 - 18:30 MO14-6 (MC6) Jilles Timmers V1 - CD
18:00 - 19:30 MO18-1 (MA1) Simon Blanford V3 - CD
18:30 - 20:00 JO16-1 (JB1) Jilles Timmers V1 - CD
18:30 - 20:00 JO18-1 (JA1) Wil Dielis V1 - AB
18:30 - 20:00 MO16-1 (MB1) Antoinet Wildeboer V3 - AB
19:30 - 21:30 Keepersblok Trainingsgroep V3 - CD Dames 1/ dames 2
20:00 - 22:00 D1 Simon Blanford V3 - AB
20:00 - 22:00 H1 Richard van Wezenbeek V1
20:45 - 22:15 H2 René Epping V1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JO9-1 (JE1) Nathan Pierik
Esmee Pots
V3 - A
16:00 - 17:00 JO9-2 (JE2) Pim Reuver
Dustin Broere
V3 - B
16:00 - 17:00 MO9-1 (ME1) Fiep Goseling
Juliët Kortman
V1 - AB
16:00 - 17:00 MO9-2 (ME2) Feline van Amerongen
Marlin Schipholt
V1 - CD
16:45 - 18:00 MO12-3 (MD3) Jip van Dam
Maud Zwerink
V3 - CD
17:00 - 18:00 JO10-1 (J8E1) Oskar Schuurman
Raphael Kremer
V1 - C
17:00 - 18:00 JO10-2 (J8E2) Stef Migchelbrink
Tygo Schurink
V1 - D
17:00 - 18:15 JO12-1 (JD1) Floor Barneveld
Lotte Snellers
V3 - AB
17:00 - 18:00 MO10-1 (M8E1) Ieke Ebbing
Iris Misana
V1 - A
17:00 - 18:00 MO10-2 (M8E2) Koen Meerlo
Luc Mayeba
V1 - B
17:00 - 18:15 MO12-4 (MD4) Marijn Hofsté V4 - AB
17:00 - 18:15 MO14-3 (MC3) Rosalie Blaak V4 - CD
18:00 - 19:15 MO14-5 (MC5) Marloes Baltink V3 - CD
18:00 - 19:30 MO16-1 (MB1) Antoinet Wildeboer V1 - AB
18:00 - 19:15 MO16-2 (MB2) Roos van Urk V1 - CD
18:15 - 19:30 MO16-3 (MB3) Dames-2 Spelers V4 - CD
18:15 - 19:30 MO16-4 (MB4) Marijn Hofsté V4 - AB
18:15 - 19:30 MO18-2 (MA2) Rosalie Blaak V3 - AB
19:15 - 20:30 D3 V1 - CD
19:15 - 20:45 MO18-1 (MA1) Simon Blanford V3 - CD
19:30 - 21:00 D2 Martijn Wildeboer V3 - AB
19:30 - 21:00 D4 V1 - AB
19:30 - 20:45 D6 Rudy Alink V4 - AB
19:30 - 20:45 DO25-1 Nico Remkes V4 - CD
20:30 - 22:00 D30-1 V1 - CD
20:45 - 22:15 H3 V3 - CD
21:00 - 22:15 H30-1 V1 - AB
21:00 - 22:15 H45-1 V3 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Keepersblok Trainingsgroep V1 - CD Benthe, Jesse, Sarah, Aranka, Maud, Judith, Carlijn
17:00 - 18:30 JO14-1 (JC1) Taeke Stokkers V3 - AB
17:00 - 18:30 MO12-1 (MD1) Roos van Urk V3 - CD
17:00 - 18:15 MO12-2 (MD2) Lotte Snellers V4 - AB
17:00 - 18:15 MO14-2 (MC2) Zoï Dijkhuis V1 - AB
17:30 - 18:30 Keepersblok Trainingsgroep V1 - CD Sophie,, Iris, Pim, Dide, Willemijn
18:15 - 19:45 JO16-1 (JB1) Richard van Wezenbeek V1 - AB
18:15 - 19:30 MO14-4 (MC4) Zoï Dijkhuis V4 - AB
18:30 - 19:30 Keepersblok Trainingsgroep V1 - CD Sem, Vittoria, Gijs, Demi, Marlie, Marly
18:30 - 20:00 JO18-1 (JA1) Wil Dielis V3 - AB
18:30 - 19:45 MO14-6 (MC6) Jilles Timmers V3 - CD
19:30 - 20:30 Keepersblok Trainingsgroep V1 - CD
19:45 - 21:45 D1 Simon Blanford V1 - AB
20:00 - 22:00 H1 Richard van Wezenbeek V3
20:30 - 21:45 D1 Simon Blanford V1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 funkey groep J/M Demi Thielen
Esmee Pots
V3 - A
16:00 - 17:00 JO8-1 (JF1) Bram Rensen
Iris Horst
V3 - B
16:00 - 17:00 JO9-1 (JE1) V3 - C
16:00 - 17:00 JO9-2 (JE2) Dustin Broere
Pim Reuver
V3 - D
16:00 - 17:00 MO8-1 (MF1) Liz Coster
Sophia de Leeuw
V1 - A
16:00 - 17:00 MO8-2 (MF2) Luna Geerdink
Roos Essink
V1 - B
16:00 - 17:00 MO8-3 (MF3) Maud Essink
Senne Geerdink
V1 - C
16:00 - 17:00 MO8-4 (MF4) Laura van Baekel
Elin Lubbers
Tygo Schurink
V1 - D + M08-5
16:00 - 17:00 MO8-5 (MF5) Tygo Schurink
Jim Keuter
V1 - D
16:00 - 17:00 MO9-1 (ME1) Lot Keizer
Silke van der Meer
V4 - A
16:00 - 17:00 MO9-2 (ME2) Fieke Buizer
Pleun Rademaker
V4 - B
16:45 - 18:00 MO12-3 (MD3) Jip van Dam
Maud Zwerink
V4 - CD
17:00 - 18:00 Keepers jongste jeugd Trainingsgroep V4 - AB
17:00 - 18:00 JO10-1 (J8E1) Oskar Schuurman
Raphael Kremer
V3 - AB
17:00 - 18:00 JO10-2 (J8E2) Stef Migchelbrink
Rosalie Blaak
V3 - CD
17:00 - 18:00 MO10-1 (M8E1) Luna Pit
Suze Andres
V1 - AB
17:00 - 18:00 MO10-2 (M8E2) Koen Meerlo
Luc Mayeba
V1 - CD
18:00 - 19:15 MO14-1 (MC1) Maud Kruse V3 - AB
18:00 - 19:30 MO16-1 (MB1) Cas Hilberink V3 - CD
18:00 - 19:30 MO16-2 (MB2) Rosalie Blaak V1 - AB
18:00 - 19:30 MO18-1 (MA1) Simon Blanford V1 - CD
19:15 - 20:30 D5 René Epping V3 - AB
19:30 - 20:45 D1 Simon Blanford V3 - CD
19:30 - 21:00 D2 Martijn Wildeboer V1 - AB
19:30 - 21:00 D3 V1 - CD
20:30 - 22:00 H2 René Epping V3 - AB
Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren