Inloggen
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 ZH-MO14-3 (MC3) Lotte Snellers EHV zaal veld 2-A
17:30 - 18:30 ZH-MO14-3 (MC3) Lotte Snellers EHV zaal veld 2-B
17:30 - 18:30 ZH-MO16-5 Jordi Kremer EHV zaal veld 1-A
17:30 - 18:30 ZH-MO16-5 Jordi Kremer EHV zaal veld 1-B
18:30 - 19:30 ZH-MO14-4 (MC4) Julia Kremer EHV zaal veld 2-A
18:30 - 19:30 ZH-MO14-5 (MC5) Marloes Baltink EHV zaal veld 2-B
18:30 - 19:30 ZH-MO16-3 Jordi Kremer EHV zaal veld 1-B
18:30 - 19:30 ZH-MO16-3 Jordi Kremer EHV zaal veld 1-A
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 ZH-MO12-2 (MD2) Lotte Snellers EHV zaal veld 1-B
16:30 - 17:30 ZH-MO12-3 (MD3) Jip van Dam
Maud Zwerink
EHV zaal veld 2-A
16:30 - 17:30 ZH-MO12-3 (MD3) Jip van Dam
Maud Zwerink
EHV zaal veld 2-B
17:30 - 18:30 ZH-JO14-1 (JC1) Taeke Stokkers EHV zaal veld 1-B
17:30 - 18:30 ZH-MO14-6 (MC6) Jilles Timmers EHV zaal veld 1-A
17:30 - 18:30 ZH-MO16-1 Antoinet Wildeboer EHV zaal veld 2-A
17:30 - 18:30 ZH-MO16-2 Antoinet Wildeboer EHV zaal veld 2-B
18:30 - 19:30 ZH-JO16-1 (JB1) Jilles Timmers EHV zaal veld 2-A
18:30 - 19:30 ZH-JO16-1 (JB1) Jilles Timmers EHV zaal veld 2-B
18:30 - 19:30 ZH-JO18-1 (JA1) Wil Dielis EHV zaal veld 1-A
18:30 - 19:30 ZH-JO18-1 (JA1) Wil Dielis EHV zaal veld 1-B
19:30 - 20:30 ZH-MO18-1 (MA1) Simon Blanford EHV zaal veld 1-A
19:30 - 20:30 ZH-MO18-12 (MA1-2) Simon Blanford EHV zaal veld 1-B
19:30 - 20:30 ZH-MO18-2 (MA2) Maud Kruse EHV zaal veld 2-A
19:30 - 20:30 ZH-MO18-2 (MA2) Maud Kruse EHV zaal veld 2-B
20:30 - 21:30 ZH-D1 Simon Blanford EHV zaal veld 1-A
20:30 - 21:30 ZH-D1 Simon Blanford EHV zaal veld 1-B
20:30 - 21:30 ZH-DO25-1 EHV zaal veld 2-A
20:30 - 21:30 ZH-DO25-1 EHV zaal veld 2-B
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 ZH-JO10-1 (J8E1) Oskar Schuurman
Raphael Kremer
EHV zaal veld 1-A
16:00 - 17:00 ZH-JO12-1 (JD1) Norell Wagemakers
Yara Kremer
EHV zaal veld 1-B
16:00 - 17:00 ZH-MO10-2 (M8E2) Koen Meerlo
Marlin Schipholt
EHV zaal veld 2-A
17:00 - 18:00 ZH-MO12-1 (MD1) Roos van Urk EHV zaal veld 1-A
17:00 - 18:00 ZH-MO12-12 (MD1-2) Roos van Urk EHV zaal veld 1-B
17:00 - 18:00 ZH-MO14-1 (MC1) Maud Kruse EHV zaal veld 2-A
17:00 - 18:00 ZH-MO14-12 (MC1-2) Maud Kruse EHV zaal veld 2-B
18:00 - 19:00 ZH-MO14-2 (MC2) Roos van Urk EHV zaal veld 1-A
18:00 - 19:00 ZH-MO14-22 (MC2-2) Roos van Urk EHV zaal veld 1-B
18:00 - 19:00 ZH-MO14-3 (MC3) Rosalie Blaak EHV zaal veld 2-A
18:00 - 19:00 ZH-MO14-3 (MC3) Rosalie Blaak EHV zaal veld 2-B
19:00 - 20:00 ZH-MO14-4 (MC4) Julia Kremer
Victoria van Gemert
EHV zaal veld 1-A
19:00 - 20:00 ZH-MO14-5 (MC5) Marloes Baltink EHV zaal veld 1-B
19:00 - 20:00 ZH-MO16-12 Rosalie Blaak EHV zaal veld 2-A
19:00 - 20:00 ZH-MO16-4 Rosalie Blaak EHV zaal veld 2-B
20:00 - 21:00 ZH-MO18-1 (MA1) Simon Blanford EHV zaal veld 1-A
20:00 - 21:00 ZH-MO18-12 (MA1-2) Simon Blanford EHV zaal veld 1-B
20:00 - 21:00 ZH-MO18-2 (MA2) Rosalie Blaak EHV zaal veld 2-B
20:00 - 21:00 ZH-MO18-2 (MA2) Rosalie Blaak EHV zaal veld 2-A
21:00 - 22:00 ZH-D2 EHV zaal veld 1-A
21:00 - 22:00 ZH-D7 EHV zaal veld 2-A
21:00 - 22:00 ZH-DO25-1 EHV zaal veld 2-B
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 ZH-MO12-1 (MD1) Roos van Urk EHV zaal veld 1-A
16:30 - 17:30 ZH-MO12-12 (MD1-2) Roos van Urk EHV zaal veld 1-B
16:30 - 17:30 ZH-MO12-2 (MD2) Lotte Snellers EHV zaal veld 2-A
17:30 - 18:30 ZH-MO14-1 (MC1) Maud Kruse EHV zaal veld 2-A
17:30 - 18:30 ZH-MO14-12 (MC1-2) Maud Kruse EHV zaal veld 2-B
17:30 - 18:30 ZH-MO14-2 (MC2) Roos van Urk EHV zaal veld 1-A
17:30 - 18:30 ZH-MO14-22 (MC2-2) Roos van Urk EHV zaal veld 1-B
18:30 - 19:30 ZH-JO14-1 (JC1) Taeke Stokkers EHV zaal veld 2-B
18:30 - 19:30 ZH-MO14-6 (MC6) Jilles Timmers EHV zaal veld 2-A
18:30 - 19:30 ZH-MO16-5 Maud Kruse EHV zaal veld 1-A
18:30 - 19:30 ZH-MO16-5 Maud Kruse EHV zaal veld 1-B
19:30 - 20:30 ZH-JO16-1 (JB1) Jilles Timmers EHV zaal veld 1-A
19:30 - 20:30 ZH-JO16-1 (JB1) Jilles Timmers EHV zaal veld 1-B
19:30 - 20:30 ZH-JO18-1 (JA1) Wil Dielis EHV zaal veld 2-B
19:30 - 20:30 ZH-JO18-1 (JA1) Wil Dielis EHV zaal veld 2-A
20:30 - 21:30 ZH-D1 Simon Blanford EHV zaal veld 1-A
20:30 - 21:30 ZH-D1 Simon Blanford EHV zaal veld 1-B
20:30 - 21:30 ZH-H1 Richard van Wezenbeek EHV zaal veld 2-A
20:30 - 21:30 ZH-H1 Richard van Wezenbeek EHV zaal veld 2-B
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 ZH-JO10-1 (J8E1) Oskar Schuurman
Raphael Kremer
EHV zaal veld 1-A
16:00 - 17:00 ZH-JO12-1 (JD1) Jip van Dam
Maud Zwerink
EHV zaal veld 1-B
16:00 - 17:00 ZH-MO10-1 (M8E1) Luna Pit
Suze Andres
EHV zaal veld 2-A
16:00 - 17:00 ZH-MO10-2 (M8E2) Marlin Schipholt
Feline van Amerongen
EHV zaal veld 2-B
17:00 - 18:00 ZH-MO12-3 (MD3) Jip van Dam
Maud Zwerink
EHV zaal veld 1-A
17:00 - 18:00 ZH-MO12-3 (MD3) Jip van Dam
Maud Zwerink
EHV zaal veld 1-B
17:00 - 18:00 ZH-MO16-12 Jordi Kremer EHV zaal veld 2-A
17:00 - 18:00 ZH-MO16-4 Jordi Kremer EHV zaal veld 2-B
18:00 - 19:00 ZH-MO16-1 Cas Hilberink EHV zaal veld 1-A
18:00 - 19:00 ZH-MO16-2 Cas Hilberink EHV zaal veld 1-B
18:00 - 19:00 ZH-MO16-3 Jordi Kremer EHV zaal veld 2-B
18:00 - 19:00 ZH-MO16-3 Jordi Kremer EHV zaal veld 2-A
19:00 - 20:00 ZH-D2 Martijn Wildeboer EHV zaal veld 1-B
19:00 - 20:00 ZH-D2 Martijn Wildeboer EHV zaal veld 1-A
19:30 - 20:30 ZH-D5 EHV zaal veld 2-B
19:30 - 20:30 ZH-D6 EHV zaal veld 2-A
Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren