Inloggen
Veldplanning
laat schema zien voor

21 september | Veld 1

Team Nr Tegen Spel
JF1 6819 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JF1 09:00 info
Arbitrage: JF1
Ouders -veld opzetten -spel begeleiden -veld afruimen
MC1 2025 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MC2 10:45 info
Fluiten: Ernst Seckel en Laurens Lindner (Trimmers A maandag)
Arbitrage: Poulers
JD1 639 MHC EDE JD1 12:30 info
Fluiten: Dide Eijkelenkamp (D 3) en Marloes van der Veer (D 3)
Arbitrage: D 3
JA1 93 HC Ares JA1 14:15 info
Fluiten: Floris Kroezen (H 1 Silvercup) en Luc Albers (H 1)
Arbitrage: H 1
MA1 9849 MHCZutphen MA1 16:00 info
Fluiten: Erik Klooster en Joost Brinkhuis
Arbitrage: Poulers

21 september | Veld 3

Team Nr Tegen Spel
ME3 7390 MHC Almelo M6E2 09:00 info
Arbitrage: ME3
Ouders -veld opzetten -spel begeleiden -veld afruimen
ME4 7443 Hockeyclub Losser M6E1 09:00 info
Arbitrage: ME4
Ouders -veld zetten -spel begeleiden -veld afruimen
MF1 7874 Lochemse Hockey Club MF1 09:00 info
Arbitrage: MF1
Ouders -veld opzetten -spel begeleiden -veld afruimen
MF2 7625 EHV Enschede MF3 09:00 info
Arbitrage: MF2
Ouders -veld opzetten -spel begeleiden -veld afruimen
MD2 2238 O.H.C. Bully MD5 10:30 info
Fluiten: Quinty van Aalst (MA1) en Sanne Hobbelink (MA1)
Arbitrage: MA1
MA1
JC1 301 MHC Almelo JC1 12:15 info
Fluiten: Han Hoefman (JA1) en Robbert Heurman (JA1)
Arbitrage: JA1
JC2 330 MHCZutphen JC3 14:00 info
Fluiten: Shannen Simons (D 5) en Maaike Roelofs (D 5)
Arbitrage: D 5
MA3 817 Hockey Club Twente MA2 15:45 info
Fluiten: Sterre Korterik (D 1) en Roos Ezendam (MA1)
Arbitrage: D 1
MB2 1143 HHC Haackey MB2 17:30 info
Fluiten: Jerryt Keekstra (H 2) en Mart Wijma (H 2)
Arbitrage: H 2

21 september | Veld 4

Team Nr Tegen Spel
M8E1 7065 DHV M8E1 09:00 info
Arbitrage: M8E1
Ouders -veld opzetten -spel begeleiden -veld afruimen
M8E4 7105 Hockey Club Twente M8E2 09:00 info
Arbitrage: M8E4
Ouders -veld opzetten -spel begeleiden -veld afruimen
MD4 2256 GoorseMHC MD1 10:30 info
Fluiten: Suzanne Hogebrug (MB2) en Maud Kruse (MB2)
Arbitrage: MB2
MB2
MC4 1822 O.H.C. Bully MC7 12:15 info
Fluiten: Anne van Gils (MA3) en Skipper de Jonge (MA3)
Arbitrage: MA3
MA3
MB3 1321 WMHC Avanti MB1 14:00 info
Fluiten: Sanne Denneboom (D 2) en Lisette Groote Haar (D 2)
Arbitrage: D 2
MB4 1471 O.H.C. Bully MB3 15:45 info
Fluiten: Cindy Vollenbroek (D 6)
Arbitrage: D 6
D6


Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren