Inloggen
Organisatie
BESTUUR Email sturen naar BESTUUR  
  Rob Witz  Foto aanwezig Voorzitter   
  Vacature Open  Foto aanwezig Secretaris   
  Erik Klooster  Penningmeester   
  Edwin Heurman  Lid algemeen   
  Martijn Wildeboer  Lid algemeen   
  Rob Jansen  Foto aanwezig Lid algemeen   
LEDENADMINISTRATIE Email sturen naar LEDENADMINISTRATIE  
  Anderske van Maarschalkerwaart  Administratie   
WEDSTRIJDCOMMISSIE Email sturen naar WEDSTRIJDCOMMISSIE  
- Algemeen   
  Sas Olde Agterhuis  Junioren E & F  Wedstrijdsecretaris  0631933787
  Sas Olde Agterhuis  Junioren  Wedstrijdsecretaris  0631933787
  Paul Bossink  Senioren  Wedstrijdsecretaris  0651826256
- Arbitrage   
  Sas Olde Agterhuis  Planning  Arbitrage 
  Ernst Seckel  Foto aanwezig Planning  Arbitrage 
  Jeroen van Maarschalkerwaart  Examinator  Arbitrage 
  Joost Brinkhuis  Cursusleider  Arbitrage 
- Wedstrijden   
  Sas Olde Agterhuis  Planning  Indeling 
  Ernst Seckel  Foto aanwezig Planning  Indeling 
  Suzan ten Barge  Planning  Wedstrijdtafel 
- Zaalhockey  Email sturen naar - Zaalhockey  
  Yvonne ter Horst  Zaal  Wedstrijdsecretaris 
  Alette Oost  Foto aanwezig Zaal  Arbitrage 
  Petra de Jonge  Zaal  Lid algemeen 
ACCOMODATIECOMMISSIE Email sturen naar ACCOMODATIECOMMISSIE  
  Joost Eitink  Lid algemeen   
  Mehmet Sel  Lid algemeen   
  Paul van der Zwaan  Lid algemeen   
  Mark Krakers  Lid algemeen   
  Frank Roelofs  Lid algemeen   
  Patrick Corbert  Lid algemeen   
  Henry Lubbers  Foto aanwezig Lid algemeen   
  Maarten Meulenbroek  Lid algemeen   
ACTIVITEIITENCOMMISSIE Email sturen naar ACTIVITEIITENCOMMISSIE  
  Marieke Huizinga  Coördinator   
  Ingrid Witz  Coördinator   
  Petra Scheele  Foto aanwezig Coördinator   
- Schoolhockey   
  Christiaan Kooman  Toernooi en Ledenwerving   
  Erik Manden  Toernooi en Ledenwerving   
  Wil Dielis  Foto aanwezig Praktijkondersteuning   
  Nico Remkes  Praktijkondersteuning   
BARCOMMISSIE Email sturen naar BARCOMMISSIE  
  Edwin Heurman  Voorzitter   
  Marieke Huizinga  Lid algemeen   
  Hems Krabbe  Lid algemeen   
  Arjan Hollink  Lid algemeen   
  Marc Rijckenberg  Lid algemeen   
  Stephan Zoetman  Foto aanwezig Lid algemeen   
  Petra Scheele  Foto aanwezig Lid algemeen   
COMMUNICATIE, WEBSITE en IT Email sturen naar COMMUNICATIE, WEBSITE en IT  
  Judith van der Zande  Social media  Website 
  Vacature Open  Foto aanwezig IT Infra  Website 
  Rob Witz  Foto aanwezig IT Infra  Website 
  Laurens Lindner  Fotograaf  Website 
GROTE CLUBACTIE Email sturen naar GROTE CLUBACTIE  
  Nicole Snellers  Coördinator   
  Edzo Jansen  Coördinator   
JEUGDCOMMISSIE Email sturen naar JEUGDCOMMISSIE  
  Michiel van Gemert  Foto aanwezig Voorzitter    0627061750
  Vacature Open  Foto aanwezig Communicatie   
- Lijncoördinatie   
  Vacature Open  Foto aanwezig Meisjes A  Lijncoördinator 
  Jacqueline Aellerinck  Meisjes B  Lijncoördinator 
  Michiel van Gemert  Foto aanwezig Meisjes D  Lijncoördinator 
  Stefan Hofste  Meisjes C  Lijncoördinator 
  Susan Stokkers  Foto aanwezig Junioren jongens  Lijncoördinator 
  Vacature Open  Foto aanwezig Junioren jongens  Lijncoördinator 
  Frank Versteeg  Foto aanwezig E+F+kabouters (J/M)  Lijncoördinator 
  Hugo de Leeuw  Foto aanwezig E+F+kabouters (J/M)  Lijncoördinator 
  Marjolein Nijkamp  E+F+kabouters (J/M)  Lijncoördinator 
- Coördinatie coaches  Email sturen naar  - Coördinatie coaches  
  Anoeska Oost - Fokke  Foto aanwezig Junioren  Coördinator 
  Petra de Jonge  Junioren  Coördinator 
- Trainerscoördinatie  Email sturen naar - Trainerscoördinatie  
  Antoinet Wildeboer  Hoofdcoördinator  Coördinator 
  Alexander Wind  Junioren  Coördinator 
  Antoinet Wildeboer  Junioren E & F  Coördinator 
  Vacature Open  Foto aanwezig Keepers  Coördinator 
  Vacature Open  Foto aanwezig Keepers jongste jeugd  Coördinator 
KASCOMMISSIE  
  Theo de Boer  Lid algemeen   
  Martijn Peters  Lid algemeen   
KLEDINGCOMMISSIE Email sturen naar KLEDINGCOMMISSIE  
  Edwin Heurman  Voorzitter   
  Tamara ter Heegde  Lid algemeen   
  Vacature Open  Foto aanwezig Lid algemeen   
MATERIAALBEHEER Email sturen naar MATERIAALBEHEER  
  Robbyn Seckel  Foto aanwezig Keepersmatariaal   
  Ernst Seckel  Foto aanwezig Keepersmatariaal    0613988370
SENIORENCOMMISSIE Email sturen naar SENIORENCOMMISSIE  
- Teamcoördinatie   
  Hans-jan Stuiver  Senioren  Coördinator 
- Trimhockey  Email sturen naar - Trimhockey  
  Laurens Lindner  Trimmers  Coördinator 
  Vacature Open  Foto aanwezig Trimmers  Coördinator 
SPONSORCOMMISSIE Email sturen naar SPONSORCOMMISSIE  
  Hems Krabbe  Lid algemeen   
  Edwin Heurman  Lid algemeen   
  Martin Bevers  Voorzitter   
  Maurice Brands  Lid algemeen   
  Rob Jansen  Foto aanwezig Lid algemeen   
  Arjan Hollink  Lid algemeen   
  Marco Ezendam  Lid algemeen   
  Marc Kruse  Foto aanwezig Lid algemeen   
- BCE  Email sturen naar - BCE  
  Hems Krabbe  Lid algemeen   
  Martin Bevers  Lid algemeen   
  Edwin Heurman  Lid algemeen   
- Club van 100  Email sturen naar - Club van 100  
  Elisabeth Nagel-ter Brugge  Voorzitter   
STICHTING KUNSTGRAS  
  Han Punte  Voorzitter   
  Edwin Heurman  Lid algemeen   
  Hems Krabbe  Lid algemeen   
VERTROUWENSPERSOON Email sturen naar VERTROUWENSPERSOON  
  Bert Hassink  Vertrouwenspersoon   
VRIJWILLIGERSCOMMISSIE Email sturen naar VRIJWILLIGERSCOMMISSIE  
  Vacature Open  Foto aanwezig Voorzitter   
  Esther Ezendam-van Merkerk  Lid algemeen   
  Vacature Open  Foto aanwezig Lid algemeen   
  Vacature Open  Foto aanwezig Lid algemeen   
  Monique Schippers  Lid algemeen   
- Veiligheid  Email sturen naar - Veiligheid  
  Vacature Open  Foto aanwezig Adviseur milieu & ARBO-zaken   
  Vacature Open  Foto aanwezig EHBO   
- VOG  Email sturen naar - VOG  
  Petra de Jonge  Administratie   
Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren