Inloggen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

16 november | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
JA1 9764 HC Epse JA1 14:15 Veld 1  info
Fluiten: Luc Albers (H 1) en Stijn Adolfsen (H 1)
Arbitrage: H 1
JC1 10227 HC Zwolle JC3 12:30 Veld 1  info
Fluiten: Koen Kuijer (H 3) en Roderick Tenbergen (H 3)
Arbitrage: H 3
JC2 10275 MHC Almelo JC1 12:10 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JD1 10392 MHC EDE JD2 12:15 Veld 3  info
Fluiten: Maurits Brands (JA1) en Florian Groenen (JA1)
Arbitrage: JA1
JD2 10520 HC Kampen JD1 11:05 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MA1 14885 HC IJsseloever MA1 12:10 uit -   info
MA2 10877 Hockey Club Twente MA2 17:30 Veld 3  info
Fluiten: Sanne Bakker (D 5) en Maaike Roelofs (D 5)
Arbitrage: D 5
MA3 10864 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MA2 15:45 Veld 3  info
Fluiten: Roos Ezendam (MA1) en Juliette Langkamp (MA1)
Arbitrage: D 1
MB1 10384 O.H.C. Bully MB1 16:00 Veld 1  info
Fluiten: Joris Emmen (H 2) en Bram Sanders (H 2)
Arbitrage: H 2
MB2 11591 GoorseMHC MB2 15:20 uit -   info
MB3 11803 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MB3 17:45 uit -   info
MB4 11792 HC Ares MB6 15:00 uit -   info
MB5 11972 HHC Haackey MB4 15:45 Veld 4  info
Fluiten: Romée Kaspers (D 4) en Maud Wiegers (D 4)
Arbitrage: D 4
MC1 9744 HCQZ MC1 12:20 uit -   info
MC2 12085 SMHC Salland MC1 10:30 uit -   info
MC3 12086 Lochemse Hockey Club MC1 12:35 uit -   info
MC4 12200 O.H.C. Bully MC6 14:00 Veld 4  info
Fluiten: Laurens Lindner (Trimmers A maandag) en Jeroen van Maarschalkerwaart
Arbitrage: Poulers
MC5 12323 Hockey Club Twente MC7 14:00 Veld 3  info
Fluiten: Robbyn Seckel en Ernst Seckel
Arbitrage: Poulers
MD1 12485 MHC EDE MD1 12:20 uit -   info
MD2 12498 O.H.C. Bully MD3 12:15 Veld 4  info
Fluiten: Marlou Wonnink (MB1) en Jolien Zoetman (MB1)
Arbitrage: MB1
MD3 12602 MHC Almelo MD2 10:45 Veld 1  info
Fluiten: Roos van Urk (MA2) en Mette Hofste (MA2)
Arbitrage: MA2
MD4 12867 MHC Almelo MD5 10:30 Veld 3  info
Fluiten: Noa Mayeba (MA3) en Melissa Dzebic (MA3)
Arbitrage: MA3
MD5 12884 Hockey Club Twente MD8 09:00 Veld 1  info
Fluiten: Iris Verveld (MB5) en Jesaja Gorgis (MB5)
Arbitrage: MB5
MB5 begeleiden


Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren