Inloggen
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
H30-1

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Jorn Lucas Email
SCP Pim van Ulzen Email

Nog 8 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
21 apr Flevoland H30-1
92
08:55 10:55 uit route
26 mei Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H30-1
10:15 10:45 thuis Veld 1
  Arbitrage: DO25-1
 
2 jun Lochemse Hockey Club H30-1
46
12:35 13:50 uit route
9 jun MHC Dalfsen H30-2
0
12:30 13:00 uit route
15 jun !Reservering Dalfsen
0
13:30 thuis Veld 2
  Veld 2 is van 13:30 tot 17:00 gereserveerd voor de laatste competitieronde van H30+ 
15 jun !Reservering zwolle
0
13:30 thuis Veld 1
  Veld 1 is van 13:30 tot 17:00 gereserveerd voor de laatste competitieronde van H30+ 
15 jun !Reservering PW/Bully/PW
0
13:30 thuis Veld 3
  Veld 3 is van 13:30 tot 17:00 gereserveerd voor de laatste competitieronde van H30+ 
16 jun HC Zwolle H30-1
12:15 12:45 thuis Veld 1
  Arbitrage: D2
 
5 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwolle H30-1 16 39 13 0 3 70 32 0
2 EHV H30-1 16 38 12 2 2 48 35 0
3 PW H30-1 16 29 9 2 5 52 37 0
4 PW H30-2 16 24 7 3 6 40 35 0
5 Dalfsen H30-2 16 20 6 2 8 53 57 0
6 Bully H30-1 16 12 3 3 10 38 59 0
7 Flevoland H30-1 16 11 3 2 11 35 58 0
8 Lochem H30-1 16 11 3 2 11 34 57 0


Uitslagen
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
.. Dalfsen H30-2 Flevoland H30-1 (7-3)final Nog niet bevestigd.
.. PW H30-2 EHV H30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Bully H30-1 Zwolle H30-1 (1-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. PW H30-1 Lochem H30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
.. Lochem H30-1 Dalfsen H30-2 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. Zwolle H30-1 PW H30-1 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Flevoland H30-1 PW H30-2 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. EHV H30-1 Bully H30-1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
.. Dalfsen H30-2 Zwolle H30-1 (2-9)final Nog niet bevestigd.
.. PW H30-1 Bully H30-1 (5-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Flevoland H30-1 EHV H30-1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. PW H30-2 Lochem H30-1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
.. Bully H30-1 Dalfsen H30-2 (4-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zwolle H30-1 PW H30-2 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. EHV H30-1 PW H30-1 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Lochem H30-1 Flevoland H30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
.. Dalfsen H30-2 PW H30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. PW H30-2 Bully H30-1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Flevoland H30-1 Zwolle H30-1 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Lochem H30-1 EHV H30-1 (3-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
.. Bully H30-1 Flevoland H30-1 (3-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. PW H30-1 PW H30-2 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zwolle H30-1 Lochem H30-1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
.. Flevoland H30-1 PW H30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Lochem H30-1 Bully H30-1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. PW H30-2 Dalfsen H30-2 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. EHV H30-1 Zwolle H30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
.. Zwolle H30-1 Bully H30-1 (5-4)final Nog niet bevestigd.
.. EHV H30-1 PW H30-2 (5-3)final Nog niet bevestigd.
.. Flevoland H30-1 Dalfsen H30-2 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Lochem H30-1 PW H30-1 (6-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
.. Bully H30-1 EHV H30-1 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. PW H30-1 Zwolle H30-1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. PW H30-2 Flevoland H30-1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Dalfsen H30-2 Lochem H30-1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
.. Zwolle H30-1 Dalfsen H30-2 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. EHV H30-1 Flevoland H30-1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bully H30-1 PW H30-1 (2-6)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Lochem H30-1 PW H30-2 (1-3)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 29 FEBRUARI 2024
.. Dalfsen H30-2 EHV H30-1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 3 MAART 2024
.. Dalfsen H30-2 Bully H30-1 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. PW H30-1 EHV H30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Flevoland H30-1 Lochem H30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. PW H30-2 Zwolle H30-1 (3-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 10 MAART 2024
.. Bully H30-1 PW H30-2 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zwolle H30-1 Flevoland H30-1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. EHV H30-1 Lochem H30-1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. PW H30-1 Dalfsen H30-2 (6-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 17 MAART 2024
.. EHV H30-1 Dalfsen H30-2 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Flevoland H30-1 Bully H30-1 (3-5)final Nog niet bevestigd.
.. PW H30-2 PW H30-1 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Lochem H30-1 Zwolle H30-1 (1-6)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 24 MAART 2024
.. Bully H30-1 Lochem H30-1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Zwolle H30-1 EHV H30-1 (10-2)final Nog niet bevestigd.
.. PW H30-1 Flevoland H30-1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. Dalfsen H30-2 PW H30-2 (4-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 7 APRIL 2024
.. PW H30-1 Lochem H30-1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bully H30-1 Zwolle H30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. PW H30-2 EHV H30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Dalfsen H30-2 Flevoland H30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 14 APRIL 2024
.. EHV H30-1 Bully H30-1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Flevoland H30-1 PW H30-2 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Zwolle H30-1 PW H30-1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Lochem H30-1 Dalfsen H30-2 (2-5)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 21 APRIL 2024
..  Dalfsen H30-2 Zwolle H30-1 10:30 Sportpark Gerner Es
..  Flevoland H30-1 EHV H30-1 10:55 Sportpark 'De West'
..  PW H30-1 Bully H30-1 12:45 Erve 'Het Slagman'
..  PW H30-2 Lochem H30-1 14:45 Erve 'Het Slagman'
ZONDAG 26 MEI 2024
..  Zwolle H30-1 PW H30-2 0:00 Sportpark Het Hoge Laar
..  EHV H30-1 PW H30-1 10:45 Wesselerbrink-Noord
..  Lochem H30-1 Flevoland H30-1 12:45 Lochem
..  Bully H30-1 Dalfsen H30-2 14:45 Sportpark Saasverlderlaan
ZONDAG 2 JUNI 2024
..  Dalfsen H30-2 PW H30-1 0:00 Sportpark Gerner Es
..  Flevoland H30-1 Zwolle H30-1 10:55 Sportpark 'De West'
..  PW H30-2 Bully H30-1 12:45 Erve 'Het Slagman'
..  Lochem H30-1 EHV H30-1 13:50 Lochem
ZONDAG 9 JUNI 2024
..  PW H30-1 PW H30-2 10:45 Erve 'Het Slagman'
..  Zwolle H30-1 Lochem H30-1 12:45 Sportpark Het Hoge Laar
..  Dalfsen H30-2 EHV H30-1 13:00 Sportpark Gerner Es
..  Bully H30-1 Flevoland H30-1 14:45 Sportpark Saasverlderlaan
ZONDAG 16 JUNI 2024
..  EHV H30-1 Zwolle H30-1 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  PW H30-2 Dalfsen H30-2 10:45 Erve 'Het Slagman'
..  Flevoland H30-1 PW H30-1 10:55 Sportpark 'De West'
..  Lochem H30-1 Bully H30-1 11:00 Lochem

Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren