H1
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Trainer | Cas Hilberink | |||
Aanvoerder | Pim Bonder | |||
Trainer | Richard van Wezenbeek |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
3 mei | MHCBeuningen H1 | 18:15 | 20:30 | uit | route | ||
12 mei | THCC De Kromhouters H1 | 13:45 | 14:45 | thuis | Veld 1 | ||
26 mei | HCQZ H1 | 12:25 | 14:45 | uit | route | ||
2 jun | Apeldoorn H1 | 13:45 | 14:45 | thuis | Veld 1 | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | GHBS H1 | 19 | 45 | 15 | 0 | 4 | 59 | 33 | 0 |
2 | Union H1 | 19 | 43 | 13 | 4 | 2 | 72 | 40 | 0 |
3 | Upward H1 | 19 | 42 | 13 | 3 | 3 | 58 | 27 | 0 |
4 | Zwolle H1 | 19 | 33 | 10 | 3 | 6 | 43 | 29 | 0 |
5 | Apeldoorn H1 | 18 | 30 | 9 | 3 | 6 | 44 | 41 | 0 |
6 | Amersfoort H1 | 19 | 26 | 8 | 2 | 9 | 44 | 50 | 0 |
7 | Kromhouters H1 | 19 | 26 | 8 | 2 | 9 | 43 | 49 | 0 |
8 | Beuningen H1 | 19 | 19 | 6 | 1 | 12 | 57 | 56 | 0 |
9 | EHV H1 | 19 | 18 | 5 | 3 | 11 | 38 | 60 | 0 |
10 | Roden H1 | 18 | 17 | 5 | 2 | 11 | 31 | 47 | 0 |
11 | QZ H1 | 19 | 14 | 4 | 2 | 13 | 35 | 60 | 0 |
12 | Apeliotes H1 | 19 | 13 | 4 | 1 | 14 | 43 | 75 | 0 |
Uitslagen | ||||
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 | ||||
.. | Apeliotes H1 | Amersfoort H1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | QZ H1 | Beuningen H1 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. |
.. | EHV H1 | Zwolle H1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Kromhouters H1 | Apeldoorn H1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Union H1 | Roden H1 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. |
.. | GHBS H1 | Upward H1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. |
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 | ||||
.. | Roden H1 | GHBS H1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Amersfoort H1 | Union H1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Upward H1 | EHV H1 | (6-0)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Beuningen H1 | Apeliotes H1 | (7-1)scheduled | Nog niet bevestigd. |
.. | Apeldoorn H1 | QZ H1 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Zwolle H1 | Kromhouters H1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. |
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 | ||||
.. | Kromhouters H1 | Upward H1 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | QZ H1 | Zwolle H1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | GHBS H1 | Amersfoort H1 | (5-4)final | Nog niet bevestigd. |
.. | EHV H1 | Roden H1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Apeldoorn H1 | Beuningen H1 | (5-5)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Union H1 | Apeliotes H1 | (6-3)scheduled | Nog niet bevestigd. |
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 | ||||
.. | Roden H1 | Kromhouters H1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Amersfoort H1 | EHV H1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Zwolle H1 | Apeldoorn H1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Upward H1 | QZ H1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Apeliotes H1 | GHBS H1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Beuningen H1 | Union H1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. |
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 | ||||
.. | GHBS H1 | Union H1 | (5-4)final | Nog niet bevestigd. |
.. | EHV H1 | Apeliotes H1 | (2-5)scheduled | Nog niet bevestigd. |
.. | Zwolle H1 | Beuningen H1 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Apeldoorn H1 | Upward H1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Kromhouters H1 | Amersfoort H1 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | QZ H1 | Roden H1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. |
ZONDAG 15 OKTOBER 2023 | ||||
.. | Roden H1 | Apeldoorn H1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Amersfoort H1 | QZ H1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Upward H1 | Zwolle H1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Beuningen H1 | GHBS H1 | (3-5)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Apeliotes H1 | Kromhouters H1 | (4-5)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Union H1 | EHV H1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. |
ZONDAG 29 OKTOBER 2023 | ||||
.. | EHV H1 | GHBS H1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Kromhouters H1 | Union H1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | QZ H1 | Apeliotes H1 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. |
.. | Zwolle H1 | Roden H1 | (2-3)scheduled | Nog niet bevestigd. |
.. | Upward H1 | Beuningen H1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Apeldoorn H1 | Amersfoort H1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. |
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 | ||||
.. | Amersfoort H1 | Zwolle H1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Apeliotes H1 | Apeldoorn H1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Union H1 | QZ H1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Beuningen H1 | EHV H1 | (8-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Roden H1 | Upward H1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | GHBS H1 | Kromhouters H1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. |
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 | ||||
.. | Kromhouters H1 | EHV H1 | (5-4)final | Nog niet bevestigd. |
.. | QZ H1 | GHBS H1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Zwolle H1 | Apeliotes H1 | (6-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Upward H1 | Amersfoort H1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Roden H1 | Beuningen H1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Apeldoorn H1 | Union H1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. |
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 | ||||
.. | EHV H1 | QZ H1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Kromhouters H1 | Beuningen H1 | (1-2)scheduled | Nog niet bevestigd. |
.. | Apeliotes H1 | Upward H1 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Union H1 | Zwolle H1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | GHBS H1 | Apeldoorn H1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Amersfoort H1 | Roden H1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. |
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023 | ||||
.. | Upward H1 | Union H1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Roden H1 | Apeliotes H1 | (6-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Beuningen H1 | Amersfoort H1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Apeldoorn H1 | EHV H1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Zwolle H1 | GHBS H1 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. |
.. | QZ H1 | Kromhouters H1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. |
ZONDAG 3 MAART 2024 | ||||
.. | Roden H1 | Union H1 | (3-7)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Amersfoort H1 | Apeliotes H1 | (5-2)scheduled | Nog niet bevestigd. |
.. | Zwolle H1 | EHV H1 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Upward H1 | GHBS H1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Apeldoorn H1 | Kromhouters H1 | (2-1)scheduled | Nog niet bevestigd. |
.. | Beuningen H1 | QZ H1 | (7-0)scheduled | Nog niet bevestigd. |
ZONDAG 10 MAART 2024 | ||||
.. | EHV H1 | Upward H1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Kromhouters H1 | Zwolle H1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Apeliotes H1 | Beuningen H1 | (3-4)scheduled | Nog niet bevestigd. |
.. | Union H1 | Amersfoort H1 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | GHBS H1 | Roden H1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. |
.. | QZ H1 | Apeldoorn H1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. |
ZONDAG 17 MAART 2024 | ||||
.. | Amersfoort H1 | GHBS H1 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Apeliotes H1 | Union H1 | (0-7)scheduled | Nog niet bevestigd. |
.. | Upward H1 | Kromhouters H1 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Roden H1 | EHV H1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Beuningen H1 | Apeldoorn H1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Zwolle H1 | QZ H1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. |
ZONDAG 24 MAART 2024 | ||||
.. | EHV H1 | Amersfoort H1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Apeldoorn H1 | Zwolle H1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Union H1 | Beuningen H1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Kromhouters H1 | Roden H1 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | QZ H1 | Upward H1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | GHBS H1 | Apeliotes H1 | (3-0)scheduled | Nog niet bevestigd. |
DONDERDAG 4 APRIL 2024 | ||||
.. | Upward H1 | Roden H1 | (4-1)scheduled | Nog niet bevestigd. |
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||||
.. | Amersfoort H1 | Kromhouters H1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Apeliotes H1 | EHV H1 | (3-2)scheduled | Nog niet bevestigd. |
.. | Roden H1 | QZ H1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Beuningen H1 | Zwolle H1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Upward H1 | Apeldoorn H1 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Union H1 | GHBS H1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. |
ZONDAG 14 APRIL 2024 | ||||
.. | EHV H1 | Union H1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Kromhouters H1 | Apeliotes H1 | (3-2)scheduled | Nog niet bevestigd. |
.. | Zwolle H1 | Upward H1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | GHBS H1 | Beuningen H1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | QZ H1 | Amersfoort H1 | (5-4)final | Nog niet bevestigd. |
ZONDAG 21 APRIL 2024 | ||||
.. | GHBS H1 | EHV H1 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Apeliotes H1 | QZ H1 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Union H1 | Kromhouters H1 | (5-3)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Roden H1 | Zwolle H1 | (1-0)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Amersfoort H1 | Apeldoorn H1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Beuningen H1 | Upward H1 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. |
ZONDAG 28 APRIL 2024 | ||||
.. | EHV H1 | Beuningen H1 | (8-4)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Apeldoorn H1 | Apeliotes H1 | (2-0)scheduled | Nog niet bevestigd. |
.. | Zwolle H1 | Amersfoort H1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. |
.. | Kromhouters H1 | GHBS H1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. |
.. | QZ H1 | Union H1 | (4-5)final | Nog niet bevestigd. |
Het complete wedstrijdschema van de poule | ||||
ZONDAG 5 MEI 2024 | ||||
.. | Apeldoorn H1 | Roden H1 | 12:45 | Sportpark Orderbos |
ZONDAG 12 MEI 2024 | ||||
.. | EHV H1 | Kromhouters H1 | 0:00 | Wesselerbrink-Noord |
.. | Amersfoort H1 | Upward H1 | 14:45 | Sportpark 'Birkhoven' |
.. | Apeliotes H1 | Zwolle H1 | 14:45 | Universitair Sportcentrum |
.. | Union H1 | Apeldoorn H1 | 14:45 | Sportpark 'De Kluis' |
.. | Beuningen H1 | Roden H1 | 14:45 | Sportpark 'den Alst' |
.. | GHBS H1 | QZ H1 | 14:45 | Corpus den Hoorn |
ZONDAG 26 MEI 2024 | ||||
.. | Beuningen H1 | Kromhouters H1 | 14:45 | Sportpark 'den Alst' |
.. | Apeldoorn H1 | GHBS H1 | 14:45 | Sportpark Orderbos |
.. | Roden H1 | Amersfoort H1 | 14:45 | Gem. Sportpark |
.. | QZ H1 | EHV H1 | 14:45 | Sportpark Staddijk |
.. | Zwolle H1 | Union H1 | 14:45 | Sportpark Het Hoge Laar |
.. | Upward H1 | Apeliotes H1 | 14:45 | Sportpark 'De Bakenberg' |
ZONDAG 2 JUNI 2024 | ||||
.. | Amersfoort H1 | Beuningen H1 | 0:00 | Sportpark 'Birkhoven' |
.. | Apeliotes H1 | Roden H1 | 0:00 | Universitair Sportcentrum |
.. | Union H1 | Upward H1 | 14:45 | Sportpark 'De Kluis' |
.. | GHBS H1 | Zwolle H1 | 14:45 | Corpus den Hoorn |
.. | EHV H1 | Apeldoorn H1 | 14:45 | Wesselerbrink-Noord |
.. | Kromhouters H1 | QZ H1 | 14:45 | Sportpark Rauwenhof |