Inloggen
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
D 6

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Sanne Bakker Email
Manager Irene Klooster Email
Aanvoerder Maartje Bakker Email
SCP Lisanne Olde Agterhuis Email
Trainer Koen Kuijer Email
Coach Koen Kuijer Email

Nog 14 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 nov 4472 DHC Drienerlo D4
16
11:55 12:45 uit route
   Voor protocol zie website: dhcdrienerlo.nl  
22 nov 4566 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D4
14:15 14:45 thuis Veld 4
  Arbitrage: D 7
 
29 nov 4481 DHC Drienerlo D3
16
11:55 12:45 uit route
   Voor protocol zie website: dhcdrienerlo.nl  
7 mrt 4561 O.H.C. Bully D4
thuis
14 mrt 4783 EHV Enschede D7
0
uit route
21 mrt 4452 HHC Haackey D4
17
uit route
28 mrt 4567 WMHC Avanti D3
thuis
11 apr 4563 DHC Drienerlo D4
thuis
18 apr 4681 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D4
13
uit route
25 apr 4565 DHC Drienerlo D3
thuis
16 mei 4463 O.H.C. Bully D4
28
uit route
30 mei 4569 EHV Enschede D7
thuis
6 jun 4560 HHC Haackey D4
thuis
13 jun 4754 WMHC Avanti D3
44
uit route
7 thuiswedstrijden en 7 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bully D4 4 12 4 0 0 26 6 0
2 PW D4 5 12 4 0 1 22 10 0
3 Avanti D3 5 12 4 0 1 21 12 0
4 Drienerlo D4 5 9 3 0 2 14 6 0
5 EHV D6 5 6 2 0 3 13 10 0
6 Haackey D4 5 3 1 0 4 11 29 0
7 Drienerlo D3 5 3 1 0 4 2 25 0
8 EHV D7 4 -3 0 0 4 2 13 3

Matrix
  Haackey D4Bully D4Drienerlo D4Drienerlo D3EHV D6PW D4Avanti D3EHV D7
Haackey D4   3-7 3-1
Bully D4   11-0 3-2
Drienerlo D4 3-0   6-0 0-1
Drienerlo D3   1-3 1-0
EHV D6 2-3 5-0   4-1
PW D4 7-3 3-2 3-0  
Avanti D3 11-2 1-5 5-4  
EHV D7 0-5  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. EHV D7 PW D4 0-5 Definitief
.. Bully D4 Drienerlo D3 11-0 Definitief
.. Avanti D3 Haackey D4 11-2 Definitief
.. EHV D6 Drienerlo D4 2-3 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Haackey D4 Bully D4 3-7 Definitief
.. PW D4 EHV D6 3-0 Definitief
.. Drienerlo D4 Avanti D3 0-1 Definitief
.. Drienerlo D3 EHV D7 1-0 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. EHV D6 Drienerlo D3 5-0 Definitief
.. Avanti D3 PW D4 5-4 Definitief
.. Drienerlo D4 Haackey D4 3-0 Definitief
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
.. Drienerlo D3 Avanti D3 1-3 Definitief
.. PW D4 Drienerlo D4 3-2 Definitief
.. Haackey D4 EHV D7 3-1 Definitief
.. Bully D4 EHV D6 3-2 Definitief
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
.. Drienerlo D4 Drienerlo D3 6-0 Definitief
.. Avanti D3 Bully D4 1-5 Definitief
.. PW D4 Haackey D4 7-3 Definitief
.. EHV D6 EHV D7 4-1 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
..  Drienerlo D3 Bully D4 11:00 Sportcentrum UT
..  Drienerlo D4 EHV D6 12:45 Sportcentrum UT
..  Haackey D4 Avanti D3 Groot-Scholtenhagen
..  PW D4 EHV D7 14:15 Erve 'Het Slagman'
ZONDAG 22 NOVEMBER 2020
..  Avanti D3 Drienerlo D4 14:45 Jaspersweg
..  Bully D4 Haackey D4 11:00 Sportpark Sportlaan
..  EHV D6 PW D4 14:45 Wesselerbrink-Noord
..  EHV D7 Drienerlo D3 12:45 Wesselerbrink-Noord
ZONDAG 29 NOVEMBER 2020
..  Bully D4 EHV D7 10:45 Sportpark Sportlaan
..  Drienerlo D3 EHV D6 12:45 Sportcentrum UT
..  Haackey D4 Drienerlo D4 Groot-Scholtenhagen
..  PW D4 Avanti D3 16:00 Erve 'Het Slagman'
ZONDAG 7 MAART 2021
..  Avanti D3 Drienerlo D3 Jaspersweg
..  Drienerlo D4 PW D4 Sportcentrum UT
..  EHV D6 Bully D4 Wesselerbrink-Noord
..  EHV D7 Haackey D4 Wesselerbrink-Noord
ZONDAG 14 MAART 2021
..  Bully D4 Avanti D3 Sportpark Sportlaan
..  Drienerlo D3 Drienerlo D4 Sportcentrum UT
..  EHV D7 EHV D6 Wesselerbrink-Noord
..  Haackey D4 PW D4 Groot-Scholtenhagen
ZONDAG 21 MAART 2021
..  Avanti D3 EHV D7 Jaspersweg
..  Drienerlo D4 Bully D4 Sportcentrum UT
..  Haackey D4 EHV D6 Groot-Scholtenhagen
..  PW D4 Drienerlo D3 Erve 'Het Slagman'
ZONDAG 28 MAART 2021
..  Bully D4 PW D4 Sportpark Sportlaan
..  Drienerlo D3 Haackey D4 Sportcentrum UT
..  EHV D6 Avanti D3 Wesselerbrink-Noord
..  EHV D7 Drienerlo D4 Wesselerbrink-Noord
ZONDAG 11 APRIL 2021
..  Avanti D3 Haackey D4 Jaspersweg
..  Bully D4 Drienerlo D3 Sportpark Sportlaan
..  EHV D6 Drienerlo D4 Wesselerbrink-Noord
..  EHV D7 PW D4 Wesselerbrink-Noord
ZONDAG 18 APRIL 2021
..  Drienerlo D3 EHV D7 Sportcentrum UT
..  Drienerlo D4 Avanti D3 Sportcentrum UT
..  Haackey D4 Bully D4 Groot-Scholtenhagen
..  PW D4 EHV D6 Erve 'Het Slagman'
ZONDAG 25 APRIL 2021
..  Avanti D3 PW D4 Jaspersweg
..  Drienerlo D4 Haackey D4 Sportcentrum UT
..  EHV D6 Drienerlo D3 Wesselerbrink-Noord
..  EHV D7 Bully D4 Wesselerbrink-Noord
ZONDAG 16 MEI 2021
..  Bully D4 EHV D6 Sportpark Sportlaan
..  Drienerlo D3 Avanti D3 Sportcentrum UT
..  Haackey D4 EHV D7 Groot-Scholtenhagen
..  PW D4 Drienerlo D4 Erve 'Het Slagman'
ZONDAG 30 MEI 2021
..  Avanti D3 Bully D4 Jaspersweg
..  Drienerlo D4 Drienerlo D3 Sportcentrum UT
..  EHV D6 EHV D7 Wesselerbrink-Noord
..  PW D4 Haackey D4 Erve 'Het Slagman'
ZONDAG 6 JUNI 2021
..  Bully D4 Drienerlo D4 Sportpark Sportlaan
..  Drienerlo D3 PW D4 Sportcentrum UT
..  EHV D6 Haackey D4 Wesselerbrink-Noord
..  EHV D7 Avanti D3 Wesselerbrink-Noord
ZONDAG 13 JUNI 2021
..  Avanti D3 EHV D6 Jaspersweg
..  Drienerlo D4 EHV D7 Sportcentrum UT
..  Haackey D4 Drienerlo D3 Groot-Scholtenhagen
..  PW D4 Bully D4 Erve 'Het Slagman'

Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren