Inloggen
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
D 5

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Nico Remkes Email
Aanvoerder Merel Kouters Email
SCP Romée Kaspers Email

Nog 14 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 nov 4335 HC Zwolle D6
73
uit route
22 nov 4220 HHC Haackey D3
14:15 14:45 thuis Veld 3
  Arbitrage: D 7
 
29 nov 4313 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D3
13
09:30 10:15 uit route
7 mrt 4379 WMHC Avanti D2
44
uit route
14 mrt 4219 MHC Almelo D3
thuis
21 mrt 4216 MHC Almelo D2
thuis
28 mrt 4346 HC Zwolle D7
73
uit route
11 apr 4224 HC Zwolle D8
thuis
18 apr 4238 Flevoland D2
92
uit route
25 apr 4217 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D2
thuis
16 mei 4410 Flevoland D3
92
uit route
30 mei 4222 HC Zwolle D6
thuis
6 jun 4302 HHC Haackey D3
17
uit route
13 jun 4221 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D3
thuis
7 thuiswedstrijden en 7 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Flevoland D3 5 12 4 0 1 19 3 0
2 EHV D5 5 10 3 1 1 19 3 0
3 Almelo D2 4 10 3 1 0 13 3 0
4 Zwolle D6 5 10 3 1 1 11 5 0
5 Almelo D3 5 9 3 0 2 11 6 0
6 PW D3 5 9 3 0 2 15 11 0
7 Avanti D2 5 9 3 0 2 9 12 0
8 Zwolle D8 5 6 2 0 3 7 15 0
9 Flevoland D2 5 4 1 1 3 8 11 0
10 Zwolle D7 4 3 1 0 3 6 13 0
11 Haackey D3 5 3 1 0 4 3 15 0
12 PW D2 5 0 0 0 5 1 25 0

Matrix
  Almelo D2-OPW D2-OEHV D5Flevoland D2-OAlmelo D3Haackey D3PW D3Zwolle D6Zwolle D7Zwolle D8Avanti D2-OFlevoland D3
Almelo D2-O   1-1 6-1
PW D2-O   0-5 0-3
EHV D5   6-0 5-0
Flevoland D2-O   5-0 1-2 0-3
Almelo D3 1-2 2-1  
Haackey D3 3-1   0-2
PW D3 4-0   5-1
Zwolle D6 2-2 1-2   2-1
Zwolle D7 4-0   1-2
Zwolle D8 0-6 4-2 0-2  
Avanti D2-O 0-4 5-1  
Flevoland D3 10-0 2-1 3-0  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Almelo D2-O PW D3 6-1 Definitief
.. PW D2-O Almelo D3 0-5 Definitief
.. Zwolle D8 Zwolle D6 0-2 Definitief
.. Zwolle D7 Haackey D3 4-0 Definitief
.. Flevoland D2-O Flevoland D3 0-3 Definitief
.. EHV D5 Avanti D2-O 5-0 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. PW D3 Zwolle D7 5-1 Definitief
.. Almelo D3 EHV D5 2-1 Definitief
.. Zwolle D6 Flevoland D2-O 2-2 Definitief
.. Avanti D2-O Almelo D2-O 0-4 Definitief
.. Haackey D3 Zwolle D8 0-2 Definitief
.. Flevoland D3 PW D2-O 10-0 Definitief
DINSDAG 15 SEPTEMBER 2020
.. Flevoland D3 Almelo D3 2-1 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Almelo D2-O EHV D5 1-1 Definitief
.. Flevoland D2-O Haackey D3 5-0 Definitief
.. PW D2-O Zwolle D6 (0-4)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
.. Zwolle D8 PW D3 4-2 Definitief
.. Zwolle D7 Avanti D2-O 1-2 Definitief
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
.. Avanti D2-O Zwolle D8 5-1 Definitief
.. PW D3 Flevoland D2-O 4-0 Definitief
.. EHV D5 Zwolle D7 6-0 Definitief
.. Zwolle D6 Flevoland D3 2-1 Definitief
.. Haackey D3 PW D2-O 3-1 Definitief
.. Almelo D3 Almelo D2-O 1-2 Definitief
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
.. Flevoland D3 Haackey D3 3-0 Definitief
.. PW D2-O PW D3 0-3 Definitief
.. Zwolle D6 Almelo D3 1-2 Definitief
.. Zwolle D8 EHV D5 0-6 Definitief
.. Flevoland D2-O Avanti D2-O 1-2 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
..  Flevoland D2-O Zwolle D8 11:00 Sportpark 'De West'
..  Flevoland D3 Almelo D2-O 14:00 Sportpark 'De West'
..  Haackey D3 Avanti D2-O Groot-Scholtenhagen
..  PW D2-O Zwolle D7 12:45 Erve 'Het Slagman'
..  PW D3 Almelo D3 16:00 Erve 'Het Slagman'
..  Zwolle D6 EHV D5 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 22 NOVEMBER 2020
..  Almelo D2-O Zwolle D6 Sportpark Hinseveld
..  Avanti D2-O PW D3 12:45 Jaspersweg
..  EHV D5 Haackey D3 14:45 Wesselerbrink-Noord
..  Flevoland D2-O Almelo D3 12:45 Sportpark 'De West'
..  Zwolle D7 Flevoland D3 Sportpark Het Hoge Laar
..  Zwolle D8 PW D2-O Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 29 NOVEMBER 2020
..  Almelo D3 Avanti D2-O Sportpark Hinseveld
..  Flevoland D3 Zwolle D8 12:45 Sportpark 'De West'
..  Haackey D3 Almelo D2-O Groot-Scholtenhagen
..  PW D2-O Flevoland D2-O 12:15 Erve 'Het Slagman'
..  PW D3 EHV D5 10:15 Erve 'Het Slagman'
..  Zwolle D6 Zwolle D7 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 7 MAART 2021
..  Almelo D3 PW D2-O Sportpark Hinseveld
..  Avanti D2-O EHV D5 Jaspersweg
..  Flevoland D3 Flevoland D2-O Sportpark 'De West'
..  Haackey D3 Zwolle D7 Groot-Scholtenhagen
..  PW D3 Almelo D2-O Erve 'Het Slagman'
..  Zwolle D6 Zwolle D8 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 14 MAART 2021
..  Almelo D2-O Avanti D2-O Sportpark Hinseveld
..  EHV D5 Almelo D3 Wesselerbrink-Noord
..  Flevoland D2-O Zwolle D6 Sportpark 'De West'
..  PW D2-O Flevoland D3 Erve 'Het Slagman'
..  Zwolle D7 PW D3 Sportpark Het Hoge Laar
..  Zwolle D8 Haackey D3 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 21 MAART 2021
..  Almelo D3 Flevoland D3 Sportpark Hinseveld
..  Avanti D2-O Zwolle D7 Jaspersweg
..  EHV D5 Almelo D2-O Wesselerbrink-Noord
..  Haackey D3 Flevoland D2-O Groot-Scholtenhagen
..  PW D3 Zwolle D8 Erve 'Het Slagman'
..  Zwolle D6 PW D2-O Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 28 MAART 2021
..  Almelo D2-O Almelo D3 Sportpark Hinseveld
..  Flevoland D2-O PW D3 Sportpark 'De West'
..  Flevoland D3 Zwolle D6 Sportpark 'De West'
..  PW D2-O Haackey D3 Erve 'Het Slagman'
..  Zwolle D7 EHV D5 Sportpark Het Hoge Laar
..  Zwolle D8 Avanti D2-O Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 11 APRIL 2021
..  Almelo D2-O Zwolle D7 Sportpark Hinseveld
..  Almelo D3 Zwolle D6 Sportpark Hinseveld
..  Avanti D2-O Flevoland D2-O Jaspersweg
..  EHV D5 Zwolle D8 Wesselerbrink-Noord
..  Haackey D3 Flevoland D3 Groot-Scholtenhagen
..  PW D3 PW D2-O Erve 'Het Slagman'
ZONDAG 18 APRIL 2021
..  Flevoland D2-O EHV D5 Sportpark 'De West'
..  Flevoland D3 PW D3 Sportpark 'De West'
..  PW D2-O Avanti D2-O Erve 'Het Slagman'
..  Zwolle D6 Haackey D3 Sportpark Het Hoge Laar
..  Zwolle D7 Almelo D3 Sportpark Het Hoge Laar
..  Zwolle D8 Almelo D2-O Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 25 APRIL 2021
..  Almelo D2-O Flevoland D2-O Sportpark Hinseveld
..  Almelo D3 Haackey D3 Sportpark Hinseveld
..  Avanti D2-O Flevoland D3 Jaspersweg
..  EHV D5 PW D2-O Wesselerbrink-Noord
..  PW D3 Zwolle D6 Erve 'Het Slagman'
..  Zwolle D7 Zwolle D8 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 16 MEI 2021
..  Flevoland D2-O Zwolle D7 Sportpark 'De West'
..  Flevoland D3 EHV D5 Sportpark 'De West'
..  Haackey D3 PW D3 Groot-Scholtenhagen
..  PW D2-O Almelo D2-O Erve 'Het Slagman'
..  Zwolle D6 Avanti D2-O Sportpark Het Hoge Laar
..  Zwolle D8 Almelo D3 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 30 MEI 2021
..  Almelo D2-O Flevoland D3 Sportpark Hinseveld
..  Almelo D3 PW D3 Sportpark Hinseveld
..  Avanti D2-O Haackey D3 Jaspersweg
..  EHV D5 Zwolle D6 Wesselerbrink-Noord
..  Zwolle D7 PW D2-O Sportpark Het Hoge Laar
..  Zwolle D8 Flevoland D2-O Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 6 JUNI 2021
..  Almelo D3 Flevoland D2-O Sportpark Hinseveld
..  Flevoland D3 Zwolle D7 Sportpark 'De West'
..  Haackey D3 EHV D5 Groot-Scholtenhagen
..  PW D2-O Zwolle D8 Erve 'Het Slagman'
..  PW D3 Avanti D2-O Erve 'Het Slagman'
..  Zwolle D6 Almelo D2-O Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 13 JUNI 2021
..  Almelo D2-O Haackey D3 Sportpark Hinseveld
..  Avanti D2-O Almelo D3 Jaspersweg
..  EHV D5 PW D3 Wesselerbrink-Noord
..  Flevoland D2-O PW D2-O Sportpark 'De West'
..  Zwolle D7 Zwolle D6 Sportpark Het Hoge Laar
..  Zwolle D8 Flevoland D3 Sportpark Het Hoge Laar

Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren