Inloggen
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
D 3

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Eline Wind Email
SCP Evelien Brinkhuis Email
Coach Martin Witbreuk Email
Coach Bert van der Zee Email

Nog 14 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 nov 3630 NMHC Nijmegen D9
86
09:00 11:15 uit route
22 nov 3805 Union D7
10:00 10:45 thuis Veld 1
  Arbitrage: H 3
 
29 nov 3652 MHC EDE D2
72
uit route
7 mrt 3795 WMHC D3
76
uit route
14 mrt 3802 O.H.C. Bully D3
thuis
21 mrt 3608 MHC Bemmel 800 D2
77
uit route
28 mrt 3797 HC Ares D2
thuis
11 apr 3801 N.S.H.C. Apeliotes D4
thuis
18 apr 3751 NMHC Nijmegen D5
86
uit route
25 apr 3807 HC Zwolle D4
thuis
16 mei 3762 Union D5
89
uit route
30 mei 3799 NMHC Nijmegen D9
thuis
6 jun 3773 Union D7
89
uit route
13 jun 3800 MHC EDE D2
thuis
7 thuiswedstrijden en 7 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bully D3 5 15 5 0 0 31 2 0
2 Ede D2 5 15 5 0 0 17 2 0
3 Union D7 5 12 4 0 1 15 2 0
4 Union D5 5 12 4 0 1 15 4 0
5 EHV D3 5 10 3 1 1 15 12 0
6 Wageningen D3 5 10 3 1 1 10 7 0
7 Bemmel D2 5 9 3 0 2 8 16 0
8 Zwolle D4 5 3 1 0 4 12 12 0
9 Ares D2 5 3 1 0 4 2 16 0
10 Nijmegen D5 5 0 0 0 5 2 12 0
11 Apeliotes D4 5 0 0 0 5 5 23 0
12 Nijmegen D9 5 0 0 0 5 2 26 0

Matrix
  Ares D2-OBemmel D2-ONijmegen D9Ede D2-OApeliotes D4Bully D3Nijmegen D5Union D5Union D7Wageningen D3EHV D3Zwolle D4
Ares D2-O   1-2 0-2
Bemmel D2-O   3-1 0-7
Nijmegen D9 0-1   1-6
Ede D2-O   1-0 3-0
Apeliotes D4 1-5   0-9 2-3
Bully D3   5-0 6-1
Nijmegen D5 1-2   0-2 1-2
Union D5 7-0 4-0   2-1 2-0
Union D7 5-0 4-0   3-0
Wageningen D3 3-1   2-0
EHV D3 6-1 3-3  
Zwolle D4 11-1 0-2 1-4  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. EHV D3 Wageningen D3 3-3 Definitief
.. Apeliotes D4 Ede D2-O 1-5 Definitief
.. Zwolle D4 Nijmegen D9 11-1 Definitief
.. Union D5 Ares D2-O 7-0 Definitief
.. Bemmel D2-O Bully D3 0-7 Definitief
.. Nijmegen D5 Union D7 0-2 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Bully D3 EHV D3 6-1 Definitief
.. Union D7 Zwolle D4 3-0 Definitief
.. Wageningen D3 Apeliotes D4 3-1 Definitief
.. Ares D2-O Bemmel D2-O 1-2 Definitief
.. Ede D2-O Nijmegen D5 1-0 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Union D5 Union D7 2-1 Definitief
.. EHV D3 Bemmel D2-O 6-1 Definitief
.. Zwolle D4 Ede D2-O 0-2 Definitief
.. Nijmegen D9 Ares D2-O 0-1 Definitief
.. Apeliotes D4 Bully D3 0-9 Definitief
.. Nijmegen D5 Wageningen D3 1-2 Definitief
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
.. Wageningen D3 Zwolle D4 2-0 Definitief
.. Ares D2-O EHV D3 0-2 Definitief
.. Ede D2-O Union D5 3-0 Definitief
.. Union D7 Nijmegen D9 4-0 Definitief
.. Bemmel D2-O Apeliotes D4 3-1 Definitief
.. Bully D3 Nijmegen D5 5-0 Definitief
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
.. Union D5 Wageningen D3 2-0 Definitief
.. Nijmegen D5 Bemmel D2-O 1-2 Definitief
.. Zwolle D4 Bully D3 1-4 Definitief
.. Apeliotes D4 EHV D3 2-3 Definitief
.. Nijmegen D9 Ede D2-O 1-6 Definitief
.. Union D7 Ares D2-O 5-0 Definitief
DINSDAG 6 OKTOBER 2020
.. Union D5 Nijmegen D9 4-0 Definitief

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 15 NOVEMBER 2020
..  Ede D2-O Bully D3 Sportpark 'De Bosrand'
..  Nijmegen D9 EHV D3 11:15 Sportp. d'Almarasweg
..  Union D5 Apeliotes D4 Sportp. 'De Kluis'
..  Union D7 Bemmel D2-O Sportp. 'De Kluis'
..  Wageningen D3 Ares D2-O Sportpark 'De Bongerd'
..  Zwolle D4 Nijmegen D5 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 22 NOVEMBER 2020
..  Apeliotes D4 Nijmegen D9 Universitair Sportcentrum
..  Bemmel D2-O Ede D2-O Sportpark Ressen
..  Bully D3 Wageningen D3 12:45 Sportpark Sportlaan
..  EHV D3 Union D7 10:45 Wesselerbrink-Noord
..  Nijmegen D5 Union D5 13:30 Sportp. d'Almarasweg
..  Zwolle D4 Ares D2-O Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 29 NOVEMBER 2020
..  Ares D2-O Bully D3 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Ede D2-O EHV D3 Sportpark 'De Bosrand'
..  Nijmegen D9 Nijmegen D5 11:30 Sportp. d'Almarasweg
..  Union D5 Zwolle D4 Sportp. 'De Kluis'
..  Union D7 Apeliotes D4 Sportp. 'De Kluis'
..  Wageningen D3 Bemmel D2-O Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 7 MAART 2021
..  Ares D2-O Union D5 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Bully D3 Bemmel D2-O Sportpark Sportlaan
..  Ede D2-O Apeliotes D4 Sportpark 'De Bosrand'
..  Nijmegen D9 Zwolle D4 Sportp. d'Almarasweg
..  Union D7 Nijmegen D5 Sportp. 'De Kluis'
..  Wageningen D3 EHV D3 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 14 MAART 2021
..  Apeliotes D4 Wageningen D3 Universitair Sportcentrum
..  Bemmel D2-O Ares D2-O Sportpark Ressen
..  EHV D3 Bully D3 Wesselerbrink-Noord
..  Nijmegen D5 Ede D2-O Sportp. d'Almarasweg
..  Nijmegen D9 Union D5 Sportp. d'Almarasweg
..  Zwolle D4 Union D7 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 21 MAART 2021
..  Ares D2-O Nijmegen D9 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Bemmel D2-O EHV D3 Sportpark Ressen
..  Bully D3 Apeliotes D4 Sportpark Sportlaan
..  Ede D2-O Zwolle D4 Sportpark 'De Bosrand'
..  Union D7 Union D5 Sportp. 'De Kluis'
..  Wageningen D3 Nijmegen D5 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 28 MAART 2021
..  Apeliotes D4 Bemmel D2-O Universitair Sportcentrum
..  EHV D3 Ares D2-O Wesselerbrink-Noord
..  Nijmegen D5 Bully D3 Sportp. d'Almarasweg
..  Nijmegen D9 Union D7 Sportp. d'Almarasweg
..  Union D5 Ede D2-O Sportp. 'De Kluis'
..  Zwolle D4 Wageningen D3 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 11 APRIL 2021
..  Ares D2-O Union D7 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Bemmel D2-O Nijmegen D5 Sportpark Ressen
..  Bully D3 Zwolle D4 Sportpark Sportlaan
..  EHV D3 Apeliotes D4 Wesselerbrink-Noord
..  Ede D2-O Nijmegen D9 Sportpark 'De Bosrand'
..  Wageningen D3 Union D5 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 18 APRIL 2021
..  Apeliotes D4 Ares D2-O Universitair Sportcentrum
..  Nijmegen D5 EHV D3 Sportp. d'Almarasweg
..  Nijmegen D9 Wageningen D3 Sportp. d'Almarasweg
..  Union D5 Bully D3 Sportp. 'De Kluis'
..  Union D7 Ede D2-O Sportp. 'De Kluis'
..  Zwolle D4 Bemmel D2-O Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 25 APRIL 2021
..  Apeliotes D4 Nijmegen D5 Universitair Sportcentrum
..  Ares D2-O Ede D2-O Sportp. 'Nagelpoel'
..  Bemmel D2-O Union D5 Sportpark Ressen
..  Bully D3 Nijmegen D9 Sportpark Sportlaan
..  EHV D3 Zwolle D4 Wesselerbrink-Noord
..  Wageningen D3 Union D7 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 16 MEI 2021
..  Ede D2-O Wageningen D3 Sportpark 'De Bosrand'
..  Nijmegen D5 Ares D2-O Sportp. d'Almarasweg
..  Nijmegen D9 Bemmel D2-O Sportp. d'Almarasweg
..  Union D5 EHV D3 Sportp. 'De Kluis'
..  Union D7 Bully D3 Sportp. 'De Kluis'
..  Zwolle D4 Apeliotes D4 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 30 MEI 2021
..  Apeliotes D4 Union D5 Universitair Sportcentrum
..  Ares D2-O Wageningen D3 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Bemmel D2-O Union D7 Sportpark Ressen
..  Bully D3 Ede D2-O Sportpark Sportlaan
..  EHV D3 Nijmegen D9 Wesselerbrink-Noord
..  Nijmegen D5 Zwolle D4 Sportp. d'Almarasweg
ZONDAG 6 JUNI 2021
..  Ares D2-O Zwolle D4 Sportp. 'Nagelpoel'
..  Ede D2-O Bemmel D2-O Sportpark 'De Bosrand'
..  Nijmegen D9 Apeliotes D4 Sportp. d'Almarasweg
..  Union D5 Nijmegen D5 Sportp. 'De Kluis'
..  Union D7 EHV D3 Sportp. 'De Kluis'
..  Wageningen D3 Bully D3 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 13 JUNI 2021
..  Apeliotes D4 Union D7 Universitair Sportcentrum
..  Bemmel D2-O Wageningen D3 Sportpark Ressen
..  Bully D3 Ares D2-O Sportpark Sportlaan
..  EHV D3 Ede D2-O Wesselerbrink-Noord
..  Nijmegen D5 Nijmegen D9 Sportp. d'Almarasweg
..  Zwolle D4 Union D5 Sportpark Het Hoge Laar

Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren