Inloggen
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
H1

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Pim Bonder Email
Trainer Richard van Wezenbeek Email

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 mrt 't Spandersbosch H1
thuis
12 mrt Hattemse M.H.C. H1
73
12:35 14:45 uit route
17 mrt MHC Roden H1
116
17:35 20:30 uit route
19 mrt GHBS H1
103
uit route
26 mrt Hockey Vereniging Abcoude H1
thuis
2 apr Hockeyclub AMVJ H1
30
uit route
16 apr MHC Bemmel 800 H1
thuis
23 apr HV Myra H1
30
uit route
30 apr Apeldoorn H1
thuis
7 mei Hockeyclub Amersfoort H1
81
uit route
14 mei Hockeyclub VVV H1
thuis
21 mei HC Athena H1
30
uit route
5 thuiswedstrijden en 7 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Myra H1 11 29 9 2 0 55 14 0
2 GHBS H1 11 28 9 1 1 35 16 0
3 Abcoude H1 11 27 9 0 2 37 20 0
4 AMVJ H1 11 19 6 1 4 27 20 0
5 AthenA H1 11 15 5 0 6 27 28 0
6 Amersfoort H1 11 14 4 2 5 21 24 0
7 Apeldoorn H1 11 13 3 4 4 24 34 0
8 VVV H1 11 12 3 3 5 29 23 0
9 Spandersbosch H1 11 12 3 3 5 24 29 0
10 EHV H1 11 8 2 2 7 25 41 0
11 Bemmel H1 11 7 2 1 8 16 37 0
12 Hattem H1 11 3 0 3 8 10 44 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Hattem H1 GHBS H1 (1-7)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch H1 EHV H1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA H1 Abcoude H1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. VVV H1 AMVJ H1 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort H1 Bemmel H1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Apeldoorn H1 Myra H1 (1-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Myra H1 Amersfoort H1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bemmel H1 VVV H1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. AMVJ H1 AthenA H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude H1 Spandersbosch H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. EHV H1 Hattem H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. GHBS H1 Apeldoorn H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Hattem H1 Abcoude H1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch H1 AMVJ H1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. AthenA H1 Bemmel H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. VVV H1 Myra H1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort H1 Apeldoorn H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. EHV H1 GHBS H1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Apeldoorn H1 VVV H1 (3-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Myra H1 AthenA H1 (9-0)final Nog niet bevestigd.
.. Bemmel H1 Spandersbosch H1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. AMVJ H1 Hattem H1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude H1 EHV H1 (6-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. GHBS H1 Amersfoort H1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Hattem H1 Bemmel H1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch H1 Myra H1 (2-6)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA H1 Apeldoorn H1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. VVV H1 Amersfoort H1 (7-1)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude H1 GHBS H1 (3-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. EHV H1 AMVJ H1 (5-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Amersfoort H1 AthenA H1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Apeldoorn H1 Spandersbosch H1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Myra H1 Hattem H1 (12-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bemmel H1 EHV H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. AMVJ H1 Abcoude H1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. GHBS H1 VVV H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Hattem H1 Apeldoorn H1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch H1 Amersfoort H1 (2-4)final Nog niet bevestigd.
.. AthenA H1 VVV H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. AMVJ H1 GHBS H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude H1 Bemmel H1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. EHV H1 Myra H1 (3-5)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. VVV H1 Spandersbosch H1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Amersfoort H1 Hattem H1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Apeldoorn H1 EHV H1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Myra H1 Abcoude H1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bemmel H1 AMVJ H1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. GHBS H1 AthenA H1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Hattem H1 VVV H1 (0-0)final Nog niet bevestigd.
.. Spandersbosch H1 AthenA H1 (2-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bemmel H1 GHBS H1 (1-5)final Nog niet bevestigd.
.. AMVJ H1 Myra H1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude H1 Apeldoorn H1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. EHV H1 Amersfoort H1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Spandersbosch H1 GHBS H1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. AthenA H1 Hattem H1 (7-0)final Nog niet bevestigd.
.. VVV H1 EHV H1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Myra H1 Bemmel H1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Hattem H1 Spandersbosch H1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bemmel H1 Apeldoorn H1 (1-4)final Nog niet bevestigd.
.. AMVJ H1 Amersfoort H1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Abcoude H1 VVV H1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. EHV H1 AthenA H1 (0-5)final Nog niet bevestigd.
.. GHBS H1 Myra H1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
.. Amersfoort H1 Abcoude H1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Apeldoorn H1 AMVJ H1 (2-7)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 5 MAART 2023
..  AMVJ H1 VVV H1 0:00 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
..  Abcoude H1 AthenA H1 0:00 Sportpark 'Hollandse Kade'
..  EHV H1 Spandersbosch H1 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Myra H1 Apeldoorn H1 0:00 Sportlaan Oost (Myra)
..  Bemmel H1 Amersfoort H1 14:45 Sportpark Ressen
..  GHBS H1 Hattem H1 14:45 'Corpus den Hoorn'
ZONDAG 12 MAART 2023
..  Spandersbosch H1 Abcoude H1 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
..  AthenA H1 AMVJ H1 0:00 Oost Watergraafsmeer
..  VVV H1 Bemmel H1 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
..  Amersfoort H1 Myra H1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
..  Apeldoorn H1 GHBS H1 0:00 Sportpark Orderbos
..  Hattem H1 EHV H1 14:45 Hazenakker
ZONDAG 19 MAART 2023
..  Apeldoorn H1 Amersfoort H1 0:00 Sportpark Orderbos
..  Myra H1 VVV H1 0:00 Sportlaan Oost (Myra)
..  AMVJ H1 Spandersbosch H1 0:00 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
..  Abcoude H1 Hattem H1 0:00 Sportpark 'Hollandse Kade'
..  GHBS H1 EHV H1 0:00 'Corpus den Hoorn'
..  Bemmel H1 AthenA H1 14:45 Sportpark Ressen
ZONDAG 26 MAART 2023
..  Spandersbosch H1 Bemmel H1 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
..  AthenA H1 Myra H1 0:00 Oost Watergraafsmeer
..  VVV H1 Apeldoorn H1 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
..  Amersfoort H1 GHBS H1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
..  EHV H1 Abcoude H1 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Hattem H1 AMVJ H1 14:45 Hazenakker
ZONDAG 2 APRIL 2023
..  AMVJ H1 EHV H1 0:00 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
..  GHBS H1 Abcoude H1 0:00 'Corpus den Hoorn'
..  Amersfoort H1 VVV H1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
..  Apeldoorn H1 AthenA H1 0:00 Sportpark Orderbos
..  Myra H1 Spandersbosch H1 0:00 Sportlaan Oost (Myra)
..  Bemmel H1 Hattem H1 14:45 Sportpark Ressen
ZONDAG 16 APRIL 2023
..  Spandersbosch H1 Apeldoorn H1 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
..  AthenA H1 Amersfoort H1 0:00 Oost Watergraafsmeer
..  VVV H1 GHBS H1 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
..  Abcoude H1 AMVJ H1 0:00 Sportpark 'Hollandse Kade'
..  EHV H1 Bemmel H1 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Hattem H1 Myra H1 14:45 Hazenakker
ZONDAG 23 APRIL 2023
..  VVV H1 AthenA H1 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
..  Amersfoort H1 Spandersbosch H1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
..  Apeldoorn H1 Hattem H1 0:00 Sportpark Orderbos
..  Myra H1 EHV H1 0:00 Sportlaan Oost (Myra)
..  GHBS H1 AMVJ H1 0:00 'Corpus den Hoorn'
..  Bemmel H1 Abcoude H1 14:45 Sportpark Ressen
ZONDAG 30 APRIL 2023
..  Spandersbosch H1 VVV H1 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
..  AthenA H1 GHBS H1 0:00 Oost Watergraafsmeer
..  AMVJ H1 Bemmel H1 0:00 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
..  Abcoude H1 Myra H1 0:00 Sportpark 'Hollandse Kade'
..  EHV H1 Apeldoorn H1 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Hattem H1 Amersfoort H1 14:45 Hazenakker
ZONDAG 7 MEI 2023
..  AthenA H1 Spandersbosch H1 0:00 Oost Watergraafsmeer
..  VVV H1 Hattem H1 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
..  Amersfoort H1 EHV H1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
..  Apeldoorn H1 Abcoude H1 0:00 Sportpark Orderbos
..  Myra H1 AMVJ H1 0:00 Sportlaan Oost (Myra)
..  GHBS H1 Bemmel H1 0:00 'Corpus den Hoorn'
ZONDAG 14 MEI 2023
..  AMVJ H1 Apeldoorn H1 0:00 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
..  Abcoude H1 Amersfoort H1 0:00 Sportpark 'Hollandse Kade'
..  EHV H1 VVV H1 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  GHBS H1 Spandersbosch H1 0:00 'Corpus den Hoorn'
..  Hattem H1 AthenA H1 14:45 Hazenakker
..  Bemmel H1 Myra H1 14:45 Sportpark Ressen
ZONDAG 21 MEI 2023
..  Spandersbosch H1 Hattem H1 0:00 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
..  AthenA H1 EHV H1 0:00 Oost Watergraafsmeer
..  VVV H1 Abcoude H1 0:00 Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)
..  Amersfoort H1 AMVJ H1 0:00 Sportpark 'Birkhoven'
..  Apeldoorn H1 Bemmel H1 0:00 Sportpark Orderbos
..  Myra H1 GHBS H1 0:00 Sportlaan Oost (Myra)

Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren