Inloggen
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
D30-1

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Ester Kroon Email
Aanvoerder Saskia Purmer Email
Assistent Susan Stokkers Email
SCP Simone Navis Email

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 mrt HC Zwolle D30-1
73
09:20 11:00 uit route
19 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D30-1
66
uit route
26 mrt Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D30-1
thuis
2 apr HCQZ D30-1
80
uit route
16 apr DHV D30-1
thuis
23 apr MHC Almelo D30-1
thuis
14 mei WMHC D30-1
76
uit route
21 mei MHC EDE D30-1
thuis
4 jun Apeldoorn D30-3
56
uit route
11 jun HC Zwolle D30-1
thuis
18 jun M.H.C. Oosterbeek D30-1
70
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Ede D30-1 10 30 10 0 0 47 8 0
2 Deventer D30-1 10 17 5 2 3 24 12 0
3 Almelo D30-1 10 17 5 2 3 31 22 0
4 QZ D30-1 10 16 5 1 4 15 18 0
5 Wageningen D30-1 10 16 4 4 2 25 19 0
6 EHV D30-1 9 14 4 2 3 17 10 0
7 Zwolle D30-1 9 12 4 0 5 19 21 0
8 Oosterbeek D30-1 10 12 4 0 6 17 33 0
9 Apeldoorn D30-3 10 8 2 2 6 17 27 0
10 PW D30-1 10 8 2 2 6 14 29 0
11 Upward D30-1 10 4 1 1 8 12 39 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Upward D30-1 Almelo D30-1 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. PW D30-1 Deventer D30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Oosterbeek D30-1 Ede D30-1 (2-7)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zwolle D30-1 Apeldoorn D30-3 (5-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. QZ D30-1 Wageningen D30-1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Almelo D30-1 PW D30-1 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Wageningen D30-1 Zwolle D30-1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. EHV D30-1 Upward D30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Apeldoorn D30-3 Oosterbeek D30-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Deventer D30-1 QZ D30-1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. PW D30-1 EHV D30-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Oosterbeek D30-1 Zwolle D30-1 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. Upward D30-1 Ede D30-1 (2-8)final Nog niet bevestigd.
.. QZ D30-1 Almelo D30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Deventer D30-1 Wageningen D30-1 (0-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Almelo D30-1 Deventer D30-1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Wageningen D30-1 Oosterbeek D30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Apeldoorn D30-3 Upward D30-1 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Ede D30-1 PW D30-1 (7-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. EHV D30-1 QZ D30-1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Deventer D30-1 EHV D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. PW D30-1 Apeldoorn D30-3 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Upward D30-1 Zwolle D30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Almelo D30-1 Wageningen D30-1 (4-4)final Nog niet bevestigd.
.. QZ D30-1 Ede D30-1 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 13 OKTOBER 2022
.. Almelo D30-1 EHV D30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Zwolle D30-1 PW D30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Ede D30-1 Deventer D30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Oosterbeek D30-1 Upward D30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Apeldoorn D30-3 QZ D30-1 (1-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Almelo D30-1 Ede D30-1 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Deventer D30-1 Apeldoorn D30-3 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. PW D30-1 Oosterbeek D30-1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. EHV D30-1 Wageningen D30-1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. QZ D30-1 Zwolle D30-1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Wageningen D30-1 Upward D30-1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Apeldoorn D30-3 Almelo D30-1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Oosterbeek D30-1 QZ D30-1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zwolle D30-1 Deventer D30-1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Ede D30-1 EHV D30-1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Ede D30-1 Wageningen D30-1 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. EHV D30-1 Apeldoorn D30-3 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Almelo D30-1 Zwolle D30-1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Deventer D30-1 Oosterbeek D30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. PW D30-1 Upward D30-1 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. QZ D30-1 PW D30-1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Ede D30-1 Zwolle D30-1 (2-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Wageningen D30-1 Apeldoorn D30-3 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. EHV D30-1 Oosterbeek D30-1 (6-0)final Nog niet bevestigd.
.. Deventer D30-1 Upward D30-1 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
.. Upward D30-1 QZ D30-1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
.. Apeldoorn D30-3 Ede D30-1 (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Oosterbeek D30-1 Almelo D30-1 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. PW D30-1 Wageningen D30-1 (1-1)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 5 MAART 2023
..  Zwolle D30-1 EHV D30-1 0:00 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 12 MAART 2023
..  Apeldoorn D30-3 Zwolle D30-1 0:00 Sportpark Orderbos
..  Ede D30-1 Oosterbeek D30-1 0:00 Sportpark 'De Bosrand'
..  Almelo D30-1 Upward D30-1 0:00 Sportpark Hinseveld
..  Deventer D30-1 PW D30-1 0:00 Sportpark 'De Achterhoek'
..  Wageningen D30-1 QZ D30-1 0:00 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 19 MAART 2023
..  QZ D30-1 Deventer D30-1 0:00 Sportpark Staddijk
..  PW D30-1 Almelo D30-1 0:00 Erve 'Het Slagman'
..  Upward D30-1 EHV D30-1 0:00 Sportpark 'De Bakenberg'
..  Oosterbeek D30-1 Apeldoorn D30-3 0:00 Sportpark 'De Bilderberg'
..  Zwolle D30-1 Wageningen D30-1 0:00 Sportpark Het Hoge Laar
ZONDAG 26 MAART 2023
..  Zwolle D30-1 Oosterbeek D30-1 0:00 Sportpark Het Hoge Laar
..  Ede D30-1 Upward D30-1 0:00 Sportpark 'De Bosrand'
..  EHV D30-1 PW D30-1 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Almelo D30-1 QZ D30-1 0:00 Sportpark Hinseveld
..  Wageningen D30-1 Deventer D30-1 0:00 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 2 APRIL 2023
..  QZ D30-1 EHV D30-1 0:00 Sportpark Staddijk
..  PW D30-1 Ede D30-1 0:00 Erve 'Het Slagman'
..  Upward D30-1 Apeldoorn D30-3 0:00 Sportpark 'De Bakenberg'
..  Oosterbeek D30-1 Wageningen D30-1 0:00 Sportpark 'De Bilderberg'
..  Deventer D30-1 Almelo D30-1 0:00 Sportpark 'De Achterhoek'
ZONDAG 16 APRIL 2023
..  Zwolle D30-1 Upward D30-1 0:00 Sportpark Het Hoge Laar
..  Apeldoorn D30-3 PW D30-1 0:00 Sportpark Orderbos
..  Ede D30-1 QZ D30-1 0:00 Sportpark 'De Bosrand'
..  EHV D30-1 Deventer D30-1 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Wageningen D30-1 Almelo D30-1 0:00 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 23 APRIL 2023
..  QZ D30-1 Apeldoorn D30-3 0:00 Sportpark Staddijk
..  PW D30-1 Zwolle D30-1 0:00 Erve 'Het Slagman'
..  Upward D30-1 Oosterbeek D30-1 0:00 Sportpark 'De Bakenberg'
..  EHV D30-1 Almelo D30-1 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Deventer D30-1 Ede D30-1 0:00 Sportpark 'De Achterhoek'
ZONDAG 14 MEI 2023
..  Oosterbeek D30-1 PW D30-1 0:00 Sportpark 'De Bilderberg'
..  Zwolle D30-1 QZ D30-1 0:00 Sportpark Het Hoge Laar
..  Apeldoorn D30-3 Deventer D30-1 0:00 Sportpark Orderbos
..  Ede D30-1 Almelo D30-1 0:00 Sportpark 'De Bosrand'
..  Wageningen D30-1 EHV D30-1 0:00 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 21 MEI 2023
..  QZ D30-1 Oosterbeek D30-1 0:00 Sportpark Staddijk
..  Upward D30-1 Wageningen D30-1 0:00 Sportpark 'De Bakenberg'
..  EHV D30-1 Ede D30-1 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Almelo D30-1 Apeldoorn D30-3 0:00 Sportpark Hinseveld
..  Deventer D30-1 Zwolle D30-1 0:00 Sportpark 'De Achterhoek'
ZONDAG 4 JUNI 2023
..  Upward D30-1 PW D30-1 0:00 Sportpark 'De Bakenberg'
..  Oosterbeek D30-1 Deventer D30-1 0:00 Sportpark 'De Bilderberg'
..  Zwolle D30-1 Almelo D30-1 0:00 Sportpark Het Hoge Laar
..  Apeldoorn D30-3 EHV D30-1 0:00 Sportpark Orderbos
..  Wageningen D30-1 Ede D30-1 0:00 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 11 JUNI 2023
..  QZ D30-1 Upward D30-1 0:00 Sportpark Staddijk
..  Ede D30-1 Apeldoorn D30-3 0:00 Sportpark 'De Bosrand'
..  EHV D30-1 Zwolle D30-1 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Almelo D30-1 Oosterbeek D30-1 0:00 Sportpark Hinseveld
..  Wageningen D30-1 PW D30-1 0:00 Sportpark 'De Bongerd'
ZONDAG 18 JUNI 2023
..  PW D30-1 QZ D30-1 0:00 Erve 'Het Slagman'
..  Upward D30-1 Deventer D30-1 0:00 Sportpark 'De Bakenberg'
..  Oosterbeek D30-1 EHV D30-1 0:00 Sportpark 'De Bilderberg'
..  Zwolle D30-1 Ede D30-1 0:00 Sportpark Het Hoge Laar
..  Apeldoorn D30-3 Wageningen D30-1 0:00 Sportpark Orderbos

Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren