Inloggen
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
D6

Teamfoto


Teamondersteuning
SCP Fleur Alink Email
Aanvoerder Fleur Alink Email
Trainer Rudy Alink Email

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
5 mrt DHC Drienerlo D5
16
09:30 uit route
12 mrt HC Ares D5
51
uit route
19 mrt HHC Haackey D4
17
uit route
26 mrt Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D4
thuis
2 apr DHC Drienerlo D4
16
uit route
16 apr MHCZutphen D2
55
uit route
23 apr DHC Drienerlo D5
thuis
14 mei WMHC Avanti D3
44
uit route
21 mei HC Ares D5
thuis
4 jun HHC Haackey D4
thuis
11 jun Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D4
13
uit route
18 jun DHC Drienerlo D4
thuis
5 thuiswedstrijden en 7 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zutphen D2-O 9 27 9 0 0 50 0 0
2 Avanti D3 9 24 8 0 1 34 6 0
3 Haackey D4 9 18 6 0 3 31 14 0
4 PW D4 9 15 5 0 4 15 15 0
5 Ares D5 9 13 4 1 4 20 38 0
6 EHV D6 9 4 1 1 7 7 32 0
7 Drienerlo D5 9 3 1 0 8 4 30 0
8 Drienerlo D4 9 2 0 2 7 4 30 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Avanti D3 Haackey D4 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Drienerlo D5 Ares D5 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Drienerlo D4 PW D4 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Ares D5 Avanti D3 (0-6)final Nog niet bevestigd.
.. EHV D6 Drienerlo D5 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. PW D4 Zutphen D2-O (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Haackey D4 Drienerlo D4 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Ares D5 Haackey D4 (1-6)final Nog niet bevestigd.
.. Avanti D3 EHV D6 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Drienerlo D5 PW D4 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Zutphen D2-O Drienerlo D4 (12-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Drienerlo D4 Drienerlo D5 (0-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Haackey D4 Zutphen D2-O (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. PW D4 Avanti D3 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. EHV D6 Ares D5 (1-4)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Avanti D3 Drienerlo D4 (4-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Drienerlo D5 Zutphen D2-O (0-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. EHV D6 Haackey D4 (2-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. Ares D5 PW D4 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Zutphen D2-O EHV D6 (5-0)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. PW D4 EHV D6 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Zutphen D2-O Avanti D3 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. Drienerlo D5 Haackey D4 (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Drienerlo D4 Ares D5 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Ares D5 Zutphen D2-O (0-14)final Nog niet bevestigd.
.. Avanti D3 Drienerlo D5 (9-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. EHV D6 Drienerlo D4 (2-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Haackey D4 PW D4 (6-1)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. PW D4 Drienerlo D4 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Haackey D4 Avanti D3 (0-3)final Nog niet bevestigd.
.. EHV D6 Zutphen D2-O (0-5)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. EHV D6 Avanti D3 (1-4)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Drienerlo D4 Zutphen D2-O (0-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Haackey D4 Ares D5 (5-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. PW D4 Drienerlo D5 (4-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Ares D5 Drienerlo D5 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 19 FEBRUARI 2023
..  Zutphen D2-O PW D4 0:00 Zuidveen
ZONDAG 5 MAART 2023
..  Drienerlo D5 EHV D6 0:00 Sportcentrum UT
..  Avanti D3 Ares D5 0:00 Jaspersweg
..  Drienerlo D4 Haackey D4 0:00 Sportcentrum UT
ZONDAG 12 MAART 2023
..  Avanti D3 PW D4 0:00 Jaspersweg
..  Zutphen D2-O Haackey D4 0:00 Zuidveen
..  Drienerlo D5 Drienerlo D4 0:00 Sportcentrum UT
..  Ares D5 EHV D6 0:00 Sportpark 'Nagelpoel'
ZONDAG 19 MAART 2023
..  PW D4 Ares D5 0:00 Erve 'Het Slagman'
..  Drienerlo D4 Avanti D3 0:00 Sportcentrum UT
..  Zutphen D2-O Drienerlo D5 0:00 Zuidveen
..  Haackey D4 EHV D6 0:00 Groot-Scholtenhagen
ZONDAG 26 MAART 2023
..  Haackey D4 Drienerlo D5 0:00 Groot-Scholtenhagen
..  Ares D5 Drienerlo D4 0:00 Sportpark 'Nagelpoel'
..  EHV D6 PW D4 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Avanti D3 Zutphen D2-O 0:00 Jaspersweg
ZONDAG 2 APRIL 2023
..  PW D4 Haackey D4 0:00 Erve 'Het Slagman'
..  Drienerlo D4 EHV D6 0:00 Sportcentrum UT
..  Zutphen D2-O Ares D5 0:00 Zuidveen
..  Drienerlo D5 Avanti D3 0:00 Sportcentrum UT
ZONDAG 16 APRIL 2023
..  Avanti D3 Haackey D4 0:00 Jaspersweg
..  Drienerlo D4 PW D4 0:00 Sportcentrum UT
..  Zutphen D2-O EHV D6 0:00 Zuidveen
..  Drienerlo D5 Ares D5 0:00 Sportcentrum UT
ZONDAG 23 APRIL 2023
..  Ares D5 Avanti D3 0:00 Sportpark 'Nagelpoel'
..  EHV D6 Drienerlo D5 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Haackey D4 Drienerlo D4 0:00 Groot-Scholtenhagen
..  PW D4 Zutphen D2-O 0:00 Erve 'Het Slagman'
ZONDAG 14 MEI 2023
..  Ares D5 Haackey D4 0:00 Sportpark 'Nagelpoel'
..  Zutphen D2-O Drienerlo D4 0:00 Zuidveen
..  Drienerlo D5 PW D4 0:00 Sportcentrum UT
..  Avanti D3 EHV D6 0:00 Jaspersweg
ZONDAG 21 MEI 2023
..  PW D4 Avanti D3 0:00 Erve 'Het Slagman'
..  Drienerlo D4 Drienerlo D5 0:00 Sportcentrum UT
..  Haackey D4 Zutphen D2-O 0:00 Groot-Scholtenhagen
..  EHV D6 Ares D5 0:00 Wesselerbrink-Noord
ZONDAG 4 JUNI 2023
..  EHV D6 Haackey D4 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Drienerlo D5 Zutphen D2-O 0:00 Sportcentrum UT
..  Avanti D3 Drienerlo D4 0:00 Jaspersweg
..  Ares D5 PW D4 0:00 Sportpark 'Nagelpoel'
ZONDAG 11 JUNI 2023
..  Drienerlo D4 Ares D5 0:00 Sportcentrum UT
..  Zutphen D2-O Avanti D3 0:00 Zuidveen
..  Drienerlo D5 Haackey D4 0:00 Sportcentrum UT
..  PW D4 EHV D6 0:00 Erve 'Het Slagman'
ZONDAG 18 JUNI 2023
..  Haackey D4 PW D4 0:00 Groot-Scholtenhagen
..  Ares D5 Zutphen D2-O 0:00 Sportpark 'Nagelpoel'
..  EHV D6 Drienerlo D4 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Avanti D3 Drienerlo D5 0:00 Jaspersweg

Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren