Inloggen
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
D1

Teamfoto


Teamondersteuning
SCP Reinout Buizer Email

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
10 mrt MHCBeuningen D1
thuis
12 mrt MHC Boxmeer D1
thuis
19 mrt Apeldoorn D1
56
uit route
26 mrt AHC Velp D1
thuis
2 apr C.M.H.C. CIVICUM D1
0
uit route
16 apr Westerduiven D1
thuis
23 apr Hockey Vereniging Zevenaar D1
73
uit route
14 mei MHC Almelo D1
28
uit route
21 mei MHC Bemmel 800 D1
thuis
4 jun Hockey Club Twente D1
25
uit route
11 jun DHV D1
thuis
18 jun HCM Arnhem D1
74
uit route
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 EHV D1 11 29 9 2 0 36 15 0
2 Deventer D1 11 26 8 2 1 24 12 0
3 Bemmel D1 11 25 8 1 2 32 12 0
4 HCM D1 11 21 7 0 4 34 24 0
5 Twente D1 11 21 6 3 2 25 18 0
6 Apeldoorn D1 11 16 5 1 5 23 19 0
7 Zevenaar D1 11 15 5 0 6 27 28 0
8 Civicum D1 11 11 3 2 6 24 33 0
9 Arnhem D1 11 10 3 1 7 16 27 0
10 Boxmeer D1 11 7 2 1 8 18 33 0
11 Westerduiven D1 11 7 2 1 8 16 31 0
12 Almelo D1 11 3 1 0 10 15 38 0


Uitslagen
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
.. Arnhem D1 Westerduiven D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Apeldoorn D1 Zevenaar D1 (4-3)final Nog niet bevestigd.
.. Boxmeer D1 EHV D1 (2-8)final Nog niet bevestigd.
.. HCM D1 Bemmel D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
.. Deventer D1 Twente D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Civicum D1 Almelo D1 (6-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
.. Twente D1 HCM D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bemmel D1 Boxmeer D1 (4-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. EHV D1 Apeldoorn D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westerduiven D1 Civicum D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. Almelo D1 Deventer D1 (0-1)final Nog niet bevestigd.
.. Zevenaar D1 Arnhem D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
.. Arnhem D1 EHV D1 (2-5)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Apeldoorn D1 Bemmel D1 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Boxmeer D1 Twente D1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. HCM D1 Deventer D1 (2-6)final Nog niet bevestigd.
.. Westerduiven D1 Almelo D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
.. Civicum D1 Zevenaar D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
.. Zevenaar D1 Westerduiven D1 (6-2)final Nog niet bevestigd.
.. Deventer D1 Boxmeer D1 (3-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Twente D1 Apeldoorn D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bemmel D1 Arnhem D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. EHV D1 Civicum D1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Almelo D1 HCM D1 (0-7)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
.. Zevenaar D1 Almelo D1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Arnhem D1 Twente D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
.. Apeldoorn D1 Deventer D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Boxmeer D1 HCM D1 (2-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Civicum D1 Bemmel D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westerduiven D1 EHV D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
.. HCM D1 Apeldoorn D1 (3-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Deventer D1 Arnhem D1 (2-0)final Nog niet bevestigd.
.. Twente D1 Civicum D1 (4-2)final Nog niet bevestigd.
.. Bemmel D1 Westerduiven D1 (6-1)final Nog niet bevestigd.
.. EHV D1 Zevenaar D1 (5-2)final Nog niet bevestigd.
.. Almelo D1 Boxmeer D1 (2-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
.. Zevenaar D1 Bemmel D1 (0-2)final Nog niet bevestigd.
.. Arnhem D1 HCM D1 (2-5)final Nog niet bevestigd.
.. Apeldoorn D1 Boxmeer D1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. EHV D1 Almelo D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Civicum D1 Deventer D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Westerduiven D1 Twente D1 (2-2)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
.. Twente D1 Zevenaar D1 (3-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bemmel D1 EHV D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
.. Almelo D1 Apeldoorn D1 (1-3)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Boxmeer D1 Arnhem D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. HCM D1 Civicum D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Deventer D1 Westerduiven D1 (1-0)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
.. Zevenaar D1 Deventer D1 (1-2)final Nog niet bevestigd.
.. Arnhem D1 Apeldoorn D1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Bemmel D1 Almelo D1 (4-1)final Nog niet bevestigd.
.. EHV D1 Twente D1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Civicum D1 Boxmeer D1 (3-3)final Nog niet bevestigd.
.. Westerduiven D1 HCM D1 (1-3)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
.. Arnhem D1 Almelo D1 (2-1)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Boxmeer D1 Westerduiven D1 (3-0)final Nog niet bevestigd.
.. HCM D1 Zevenaar D1 (5-1)final Nog niet bevestigd.
.. Deventer D1 EHV D1 (1-1)final Nog niet bevestigd.
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
.. Zevenaar D1 Boxmeer D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Bemmel D1 Deventer D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.
.. EHV D1 HCM D1 (3-1)final Nog niet bevestigd.
.. Civicum D1 Arnhem D1 (2-1)final Nog niet bevestigd.
.. Westerduiven D1 Apeldoorn D1 (1-0)scheduled Nog niet bevestigd.
.. Almelo D1 Twente D1 (1-2)scheduled Nog niet bevestigd.
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
.. Twente D1 Bemmel D1 (3-2)final Nog niet bevestigd.
.. Apeldoorn D1 Civicum D1 (4-0)final Nog niet bevestigd.

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 12 MAART 2023
..  Twente D1 Deventer D1 0:00 Sportpark Slangenbeek
..  EHV D1 Boxmeer D1 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Almelo D1 Civicum D1 0:00 Sportpark Hinseveld
..  Zevenaar D1 Apeldoorn D1 0:00 Sportpark 'Hengelder'
..  Westerduiven D1 Arnhem D1 12:45 Westsingel
..  Bemmel D1 HCM D1 12:45 Sportpark Ressen
ZONDAG 19 MAART 2023
..  HCM D1 Twente D1 0:00 Sportpark Drielsedijk
..  Deventer D1 Almelo D1 0:00 Sportpark 'De Achterhoek'
..  Civicum D1 Westerduiven D1 0:00 Sportpark 'De Groenendijkse Kampen'
..  Arnhem D1 Zevenaar D1 0:00 Sportpark Beekhuizen
..  Apeldoorn D1 EHV D1 0:00 Sportpark Orderbos
..  Boxmeer D1 Bemmel D1 12:45 De Sloot
ZONDAG 26 MAART 2023
..  EHV D1 Arnhem D1 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Almelo D1 Westerduiven D1 0:00 Sportpark Hinseveld
..  Deventer D1 HCM D1 0:00 Sportpark 'De Achterhoek'
..  Twente D1 Boxmeer D1 0:00 Sportpark Slangenbeek
..  Zevenaar D1 Civicum D1 0:00 Sportpark 'Hengelder'
..  Bemmel D1 Apeldoorn D1 12:45 Sportpark Ressen
ZONDAG 2 APRIL 2023
..  HCM D1 Almelo D1 0:00 Sportpark Drielsedijk
..  Arnhem D1 Bemmel D1 0:00 Sportpark Beekhuizen
..  Apeldoorn D1 Twente D1 0:00 Sportpark Orderbos
..  Civicum D1 EHV D1 0:00 Sportpark 'De Groenendijkse Kampen'
..  Boxmeer D1 Deventer D1 12:45 De Sloot
..  Westerduiven D1 Zevenaar D1 12:45 Westsingel
ZONDAG 16 APRIL 2023
..  EHV D1 Westerduiven D1 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Almelo D1 Zevenaar D1 0:00 Sportpark Hinseveld
..  HCM D1 Boxmeer D1 0:00 Sportpark Drielsedijk
..  Deventer D1 Apeldoorn D1 0:00 Sportpark 'De Achterhoek'
..  Twente D1 Arnhem D1 0:00 Sportpark Slangenbeek
..  Bemmel D1 Civicum D1 12:45 Sportpark Ressen
ZONDAG 23 APRIL 2023
..  Zevenaar D1 EHV D1 0:00 Sportpark 'Hengelder'
..  Arnhem D1 Deventer D1 0:00 Sportpark Beekhuizen
..  Apeldoorn D1 HCM D1 0:00 Sportpark Orderbos
..  Civicum D1 Twente D1 0:00 Sportpark 'De Groenendijkse Kampen'
..  Boxmeer D1 Almelo D1 12:45 De Sloot
..  Westerduiven D1 Bemmel D1 12:45 Westsingel
ZONDAG 14 MEI 2023
..  Almelo D1 EHV D1 0:00 Sportpark Hinseveld
..  HCM D1 Arnhem D1 0:00 Sportpark Drielsedijk
..  Deventer D1 Civicum D1 0:00 Sportpark 'De Achterhoek'
..  Twente D1 Westerduiven D1 0:00 Sportpark Slangenbeek
..  Boxmeer D1 Apeldoorn D1 12:45 De Sloot
..  Bemmel D1 Zevenaar D1 12:45 Sportpark Ressen
ZONDAG 21 MEI 2023
..  Zevenaar D1 Twente D1 0:00 Sportpark 'Hengelder'
..  Arnhem D1 Boxmeer D1 0:00 Sportpark Beekhuizen
..  Apeldoorn D1 Almelo D1 0:00 Sportpark Orderbos
..  EHV D1 Bemmel D1 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Civicum D1 HCM D1 0:00 Sportpark 'De Groenendijkse Kampen'
..  Westerduiven D1 Deventer D1 12:45 Westsingel
ZONDAG 4 JUNI 2023
..  Apeldoorn D1 Arnhem D1 0:00 Sportpark Orderbos
..  HCM D1 Westerduiven D1 0:00 Sportpark Drielsedijk
..  Deventer D1 Zevenaar D1 0:00 Sportpark 'De Achterhoek'
..  Twente D1 EHV D1 0:00 Sportpark Slangenbeek
..  Almelo D1 Bemmel D1 0:00 Sportpark Hinseveld
..  Boxmeer D1 Civicum D1 12:45 De Sloot
ZONDAG 11 JUNI 2023
..  Zevenaar D1 HCM D1 0:00 Sportpark 'Hengelder'
..  EHV D1 Deventer D1 0:00 Wesselerbrink-Noord
..  Civicum D1 Apeldoorn D1 0:00 Sportpark 'De Groenendijkse Kampen'
..  Westerduiven D1 Boxmeer D1 0:00 Westsingel
..  Almelo D1 Arnhem D1 0:00 Sportpark Hinseveld
..  Bemmel D1 Twente D1 12:45 Sportpark Ressen
ZONDAG 18 JUNI 2023
..  Arnhem D1 Civicum D1 0:00 Sportpark Beekhuizen
..  Apeldoorn D1 Westerduiven D1 0:00 Sportpark Orderbos
..  HCM D1 EHV D1 0:00 Sportpark Drielsedijk
..  Deventer D1 Bemmel D1 0:00 Sportpark 'De Achterhoek'
..  Twente D1 Almelo D1 0:00 Sportpark Slangenbeek
..  Boxmeer D1 Zevenaar D1 12:45 De Sloot

Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren