Inloggen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

6 april | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
JO18-1 (JA1) Hockey Club Twente JO18-1 16:00 uit - KG Water  info
JO16-1 (JB1) HC Zwolle JO16-2 13:00 Veld 1  info
Fluiten: Wytse Jansen (H1) en Koen d' Angremond (H1)
Arbitrage: H1
JO14-1 (JC1) Hockey Club Twente JO14-1 12:30 uit - KG Water  info
JO12-1 (JD1) Hattemse M.H.C. JO12-1 10:15 Veld 2  info
Fluiten: Sebastiaan Hilberink (JO16-1 (JB1)) en Jesper Wiggers (JO16-1 (JB1))
Arbitrage: JO16-1 (JB1)
JO12-2 (JD2) HHC Haackey JO12-1-mix 09:00 uit - KG Zand  info

6 april | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
JO10-1 (J8E1) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JO10-1 08:30 uit - KG Semi  info
JO9-1 (JE1) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JO9-1 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: JO9-1 (JE1)
JO8-1 (JF1) MHCZutphen JO8-1 11:25 uit - KG Semi  info

6 april | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
MO18-1 (MA1) H.V.A. MO18-1 14:00 uit - KG Water  info
MO18-2 (MA2) HHC Haackey MO18-1 15:30 Veld 1  info
Fluiten: Maud Essink (D2) en Carmen Tijhuis (D2)
Arbitrage: D2
MO18-3 (MA3) O.H.C. Bully MO18-4 16:30 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
MO16-1 (MB1) MHC Bemmel 800 MO16-1 14:00 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
MO16-2 (MB2) HCHN MO16-1 13:30 uit - KG Water  info
MO16-3 (MB3) Hockey Club Twente MO16-3 15:30 uit - KG Water  info
MO16-4 (MB4) Hockey Club Twente MO16-7 13:40 Veld 3  info
Fluiten: Annabel Bik (D3) en Dide Eijkelenkamp (D3)
Arbitrage: D3
MO14-1 (MC1) HC Zwolle MO14-2 10:20 uit - KG Water  info
MO14-3 (MC3) O.H.C. Bully MO14-4 09:00 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
MO14-4 (MC4) Hockey Club Twente MO14-2 12:15 Veld 2  info
Arbitrage: MO18-2 (MA2)
MO14-5 (MC5) MHC Coevorden MO14-1 10:30 uit - KG Zand  info
MO14-6 (MC6) HHC Haackey MO14-2 14:10 Veld 2  info
Fluiten: Bo-Fleur Hollink (D1) en Esmee van Holland (D1)
Arbitrage: D1
MO12-1 (MD1) O.H.C. Bully MO12-1 11:00 Veld 1  info
Arbitrage: MO18-2 (MA2)
MO12-2 (MD2) Hockey Club Twente MO12-1 09:00 Veld 1  info
Fluiten: Luc Mayeba (JO16-1 (JB1)) en Nathan Pierik (JO16-1 (JB1))
Arbitrage: JO16-1 (JB1)
MO12-3 (MD3) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO12-3 11:40 Veld 3  info
Fluiten: Silke van der Meer (MO16-4 (MB4)) en Hannah Egbringhoff (ZH-MO16-4)
Arbitrage: MO16-4 (MB4)

6 april | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
MO10-1 (M8E1) O.H.C. Bully MO10-3 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: MO10-1 (M8E1)
MO10-2 (M8E2) Hockey Club Twente MO10-1 10:30 uit - KG Water  info
MO8-1 (MF1) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO8-1 09:00 Veld 2  info
Arbitrage: MO8-1 (MF1)
MO8-2 (MF2) HCHN MO8-1-mix 10:00 uit - KG Zand  info
MO8-3 (MF3) O.H.C. Bully MO8-2 09:00 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
MO8-4 (MF4) EHV Enschede MO8-5 09:00 Veld 2  info
Arbitrage: MO8-4 (MF4)
MO8-5 (MF5) EHV Enschede MO8-4 09:00 uit - KG Water  info
MO8-6 (MF6) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO8-3 09:00 Veld 2  info
Arbitrage: MO8-6 (MF6)
MO9-1 (ME1) Lochemse Hockey Club MO9-2 10:00 uit - KG Zand  info
MO9-2 (ME2) HHC Haackey MO9-1 10:15 Veld 3  info
Arbitrage: MO9-2 (ME2)
MO9-3 (ME3) O.H.C. Bully MO9-4 10:15 Veld 3  info
Arbitrage: MO9-3 (ME3)
MO9-4 (ME4) Hockey Club Twente MO9-2 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: MO9-4 (ME4)


Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren