Inloggen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

20 april | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
JO18-1 (JA1) Apeldoorn JO18-2 16:30 Veld 4  info
Let op!! Deze wedstrijd wordt gespeeld bij PW - Maatmanweg 31
JO16-1 (JB1) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JO16-2 15:00 Veld 1  info
Fluiten: Bart Stokkers (H30-1) en Alex Punte (H30-1)
Arbitrage: H30-1
JO14-1 (JC1) DHV JO14-2 n.n.b uit -   info
JO12-1 (JD1) Hockey Club Twente JO12-1 09:00 uit - KG Water  info
JO12-2 (JD2) Lochemse Hockey Club JO12-2 10:00 uit - KG Zand  info

20 april | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
JO10-1 (J8E1) Hockey Club Twente JO10-1 10:30 uit - KG Water  info
JO9-1 (JE1) WMHC Avanti JO9-1 10:00 uit - KG Zand  info

20 april | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
MO18-1 (MA1) H.C. Eemvallei MO18-1 14:00 Amersfoort info
MO18-2 (MA2) HCHN MO18-1 11:45 uit - KG Water  info
MO18-3 (MA3) Apeldoorn MO18-4 12:40 Veld 3  info
Arbitrage: D3
MO16-1 (MB1) MHC EDE MO16-1 13:00 Veld 1  info
Fluiten: Luuk Hoefman (H1) en Floris-Jan Boonman (H1)
Arbitrage: H1
MO16-2 (MB2) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO16-1 10:40 Veld 3  info
Fluiten: Fleur Alink (D7) en Chloƫ Bent (ZH-D7)
Arbitrage: D7
MO16-3 (MB3) HHC Haackey MO16-2 14:30 Veld 3  info
Arbitrage: H45-2
MO16-4 (MB4) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO16-3 15:00 uit - KG Semi  info
MO14-1 (MC1) DHV MO14-2 11:00 Veld 1  info
Arbitrage: D2
MO14-2 (MC2) Lochemse Hockey Club MO14-1 14:00 Veld 2  info
Fluiten: Keri Donkers (ZH-D1) en Chantal Slomp (ZH-D1)
Arbitrage: D1
MO14-3 (MC3) Hockey Club Twente MO14-2 15:30 uit - KG Water  info
MO14-4 (MC4) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO14-2 10:10 Veld 2  info
Fluiten: Maud Haarman (MO18-3 (MA3)) en Sem Hofste (ZH-MO18-6)
Arbitrage: MO18-3 (MA3)
MO14-5 (MC5) Hockey Club Twente MO14-5 09:00 Veld 1  info
Fluiten: Maud Meinster (MO16-1 (MB1)) en Demi Thielen (MO16-1 (MB1))
Arbitrage: MO16-1 (MB1)
MO14-6 (MC6) DHV MO14-5 12:00 Veld 2  info
Arbitrage: JO18-1 (JA1)
MO12-1 (MD1) Hockey Club Twente MO12-1 10:45 uit - KG Water  info
MO12-2 (MD2) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO12-1 09:30 uit - KG Water  info
MO12-3 (MD3) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO12-4 11:30 uit - KG Semi  info

20 april | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
MO10-1 (M8E1) Hockey Club Twente MO10-2 09:00 uit - KG Water  info
MO10-2 (M8E2) Lochemse Hockey Club MO10-1 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: MO10-2 (M8E2)
MO8-1 (MF1) EHV Enschede MO8-3 09:00 uit - KG Water  info
MO8-2 (MF2) Hockeyclub Holten Rijssen MO8-1-mix 09:00 Veld 2  info
Arbitrage: MO8-2 (MF2)
MO8-3 (MF3) EHV Enschede MO8-1 09:00 Veld 2  info
Arbitrage: MO8-3 (MF3)
MO8-4 (MF4) O.H.C. Bully JO8-4-mix 09:00 Veld 2  info
Arbitrage: MO8-4 (MF4)
MO8-5 (MF5) EHV Enschede MO8-6 09:00 uit - KG Water  info
MO8-6 (MF6) EHV Enschede MO8-5 09:00 Veld 2  info
Arbitrage: MO8-6 (MF6)
MO9-1 (ME1) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO9-1 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: MO9-1 (ME1)
MO9-2 (ME2) Voorster Hockeyclub Twello MO9-1 09:45 uit - KG Semi  info
MO9-3 (ME3) Lochemse Hockey Club MO9-2 10:00 uit - KG Zand  info
MO9-4 (ME4) HHC Haackey MO9-2 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: MO9-4 (ME4)


Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren