Inloggen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

13 april | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
JO18-1 (JA1) O.H.C. Bully JO18-1 16:20 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
JO16-1 (JB1) MHC Almelo JO16-1 17:30 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
JO14-1 (JC1) MHCZutphen JO14-1 11:00 Veld 1  info
Fluiten: Bo Stok (H1) en Jochem Eertink (ZH-H1)
Arbitrage: H1
JO12-1 (JD1) MHCZutphen JO12-1 12:40 Veld 3  info
Fluiten: Isabelle Nagel (D5) en Babet Polman (D5)
Arbitrage: D5
JO12-2 (JD2) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JO12-1 10:45 Veld 3  info
Fluiten: Ruben Drok (ZH-JO16-1) en Lars van Midwoud (JO16-1 (JB1))
Arbitrage: JO16-1 (JB1)

13 april | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
JO10-1 (J8E1) O.H.C. Bully JO10-1-mix 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: JO10-1 (J8E1)
JO9-1 (JE1) O.H.C. Bully JO9-1-mix 10:15 Veld 2  info
Arbitrage: JO9-1 (JE1)
JO8-1 (JF1) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JO8-2 09:00 Veld 2  info
Arbitrage: JO8-1 (JF1)

13 april | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
MO18-1 (MA1) Hockey Club Twente MO18-1 13:00 Veld 1  info
Arbitrage: H2
MO18-2 (MA2) MHC Almelo MO18-1 15:30 Veld 1  info
Fluiten: Jade Fredriks (D30-1)
Arbitrage: D30-1
MO18-3 (MA3) Hockey Club Twente MO18-4 14:15 uit - KG Zand  info
MO16-1 (MB1) MHC Leusden MO16-1 12:45 uit - KG Water  info
MO16-2 (MB2) GoorseMHC MO16-1 14:00 uit - KG Semi  info
MO16-3 (MB3) HCOIJ MO16-2-mix 15:40 uit - KG Zand  info
MO14-1 (MC1) Hockey Club Twente MO14-1 10:45 uit - KG Water  info
MO14-2 (MC2) Hattemse M.H.C. MO14-1 13:30 uit - KG Water  info
MO14-3 (MC3) MHC Almelo MO14-2 14:30 Veld 3  info
Fluiten: Lynn Stege (D7) en Iris Verveld (D7)
Arbitrage: D7
MO14-4 (MC4) O.H.C. Bully MO14-4 10:45 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
MO14-5 (MC5) O.H.C. Bully MO14-5 15:15 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
MO14-6 (MC6) MHC Almelo MO14-3 15:00 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
MO12-1 (MD1) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO12-1 09:00 Veld 1  info
Arbitrage: MO18-1 (MA1)
MO12-2 (MD2) HHC Haackey MO12-1 13:30 Veld 2  info
Arbitrage: MO18-2 (MA2)
MO12-3 (MD3) MHC Almelo MO12-2-mix 11:40 Veld 2  info
Fluiten: Karlijn Houdel (DO25-1) en Fee Kloostermann (DO25-1)
Arbitrage: DO25-1

13 april | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
MO10-1 (M8E1) Hockeyclub Losser MO10-1 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: MO10-1 (M8E1)
MO10-2 (M8E2) Hockey Club Twente MO10-3 09:00 uit - KG Water  info
MO8-1 (MF1) Hockey Club Twente MO8-1 09:00 Veld 2  info
Arbitrage: MO8-1 (MF1)
MO8-2 (MF2) MHCZutphen MO8-1 10:15 uit - KG Semi  info
MO8-3 (MF3) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO8-1 08:30 uit - KG Water  info
MO8-5 (MF5) Lochemse Hockey Club MO8-1-mix 10:00 Veld 2  info
Arbitrage: MO8-5 (MF5)
MO8-6 (MF6) GoorseMHC MO8-1-mix 10:30 uit - KG Semi  info
MO9-1 (ME1) EHV Enschede MO9-3 09:00 uit - KG Water  info
MO9-2 (ME2) O.H.C. Bully MO9-3 09:00 Veld 2  info
Arbitrage: MO9-2 (ME2)
MO9-3 (ME3) EHV Enschede MO9-1 09:00 Veld 2  info
Arbitrage: MO9-3 (ME3)
MO9-4 (ME4) GoorseMHC MO9-2-mix 10:45 uit - KG Semi  info


Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren