Inloggen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

9 maart | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
JO18-1 (JA1) HC Zwolle JO18-1 16:00 Veld 4  info
Let op!! Deze wedstrijd wordt gespeeld bij PW - Maatmanweg 31
JO16-1 (JB1) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JO16-2 16:15 uit - KG Semi  info
JO14-1 (JC1) DHV JO14-2 14:40 Veld 1  info
Fluiten: Stijn Adolfsen (H1) en Pim Bonder (H1)
Arbitrage: H1
JO12-1 (JD1) Hockey Club Twente JO12-1 09:00 Veld 2  info
Arbitrage: MO16-2 (MB2)
JO12-2 (JD2) HHC Haackey JO12-1-mix 10:50 Veld 2  info
Fluiten: Floor van Es (MO18-3 (MA3)) en Renske Vermeijden (MO18-3 (MA3))
Arbitrage: MO18-3 (MA3)

9 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
JO10-1 (J8E1) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JO10-1 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: JO10-1 (J8E1)
JO9-1 (JE1) HHC Haackey JO9-1-mix 10:15 uit - KG Zand  info
JO8-1 (JF1) DHV JO8-1 10:00 Veld 3  info
Arbitrage: JO8-1 (JF1)

9 maart | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
MO18-1 (MA1) AHC Velp MO18-1 15:50 uit - KG Water  info
MO18-2 (MA2) Hockey Vereniging Zevenaar MO18-1 13:30 uit - KG Semi  info
MO18-3 (MA3) HC Gorssel/Epse MO18-1 12:45 Veld 1  info
Fluiten: Rachel Hams (D5) en Kaya Minnegal (D5)
Arbitrage: D5
MO16-1 (MB1) MHC EDE MO16-1 12:10 uit - KG Water  info
MO16-2 (MB2) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO16-1 17:45 uit - KG Water  info
MO16-3 (MB3) HHC Haackey MO16-2 13:15 uit - KG Zand  info
MO16-4 (MB4) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO16-3 14:40 Veld 2  info
Fluiten: Emma Kuizenga (ZH-D7) en Jody Smink (ZH-D7)
Arbitrage: D7
MO14-1 (MC1) DHV MO14-2 14:30 uit - KG Water  info
MO14-2 (MC2) Lochemse Hockey Club MO14-1 11:05 uit - KG Zand  info
MO14-3 (MC3) Hockey Club Twente MO14-2 10:50 Veld 1  info
Fluiten: Norell Wagemakers (MO18-3 (MA3)) en Sam Wermer (MO18-3 (MA3))
Arbitrage: MO18-3 (MA3)
MO14-4 (MC4) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO14-2 09:00 uit - KG Water  info
MO14-5 (MC5) Hockey Club Twente MO14-5 09:00 uit - KG Water  info
MO14-6 (MC6) DHV MO14-5 14:10 uit - KG Water  info
MO12-1 (MD1) Hockey Club Twente MO12-1 09:00 Veld 1  info
Arbitrage: MO18-1 (MA1)
MO12-2 (MD2) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO12-1 12:40 Veld 3  info
Fluiten: Karlijn Blekkenhorst (DO25-1) en Jaylinn de Vries (DO25-1)
Arbitrage: DO25-1
MO12-3 (MD3) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO12-4 12:45 Veld 2  info
Fluiten: Lot Keizer (MO16-4 (MB4)) en Fiep Goseling (MO16-4 (MB4))
Arbitrage: MO16-4 (MB4)

9 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
MO10-1 (M8E1) Hockey Club Twente MO10-2 10:30 Veld 3  info
Arbitrage: MO10-1 (M8E1)
MO10-2 (M8E2) Lochemse Hockey Club MO10-1 09:45 uit - KG Zand  info
MO8-1 (MF1) EHV Enschede MO8-3 10:15 Veld 3  info
Arbitrage: MO8-1 (MF1)
MO8-2 (MF2) Hockeyclub Holten Rijssen MO8-1-mix 09:30 uit - KG Zand  info
MO8-3 (MF3) EHV Enschede MO8-1 10:15 uit - KG Water  info
MO8-4 (MF4) Lochemse Hockey Club MO8-1-mix 10:00 uit - KG Zand  info
MO8-5 (MF5) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO8-3 10:00 uit - KG Semi  info
MO8-6 (MF6) O.H.C. Bully JO8-4-mix 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: MO8-6 (MF6)
MO9-1 (ME1) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO9-1 08:30 uit - KG Semi  info
MO9-2 (ME2) Voorster Hockeyclub Twello MO9-1 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: MO9-2 (ME2)
MO9-3 (ME3) Lochemse Hockey Club MO9-2 11:15 Veld 3  info
Arbitrage: MO9-3 (ME3)
MO9-4 (ME4) GZG Hardenberg MO9-1 11:15 Veld 3  info
Arbitrage: MO9-4 (ME4)


Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren