Inloggen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

2 maart | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
JO18-1 (JA1) Apeldoorn JO18-2 16:10 uit - KG Water  info
JO16-1 (JB1) MHC Almelo JO16-1 14:45 Veld 2  info
Fluiten: Wouter Nederhand (H1) en Bram Sanders (H1)
Arbitrage: H1
JO14-1 (JC1) MHCZutphen JO14-1 12:40 uit - KG Water  info
JO12-1 (JD1) MHCZutphen JO12-1 10:50 uit - KG Water  info
JO12-2 (JD2) Lochemse Hockey Club JO12-2 11:05 uit - KG Zand  info

2 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
JO10-1 (J8E1) Hockey Club Twente JO10-1 10:30 uit - KG Water  info
JO9-1 (JE1) Hockey Club Twente JO9-1 09:00 Veld 2  info
Arbitrage: JO9-1 (JE1)
JO8-1 (JF1) Hockey Club Twente JO8-1-mix 10:00 uit - KG Water  info

2 maart | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
MO18-1 (MA1) O.H.C. Bully MO18-1 14:30 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
MO18-2 (MA2) HCHN MO18-1 15:10 Veld 1  info
Fluiten: Bart Kats (H30-1) en Lennart Mensonides (H30-1)
Arbitrage: H30-1
MO18-3 (MA3) Apeldoorn MO18-4 16:00 uit - KG Semi  info
MO16-1 (MB1) MHC Leusden MO16-1 13:00 Veld 1  info
Fluiten: Koen Ezendam (H2) en Taeke Stokkers (H2)
Arbitrage: H2
MO16-2 (MB2) GoorseMHC MO16-1 10:45 Veld 2  info
Arbitrage: H45-2
MO16-3 (MB3) HCOIJ MO16-2-mix 14:30 Veld 3  info
Fluiten: Marjo Beckmann (D30-1) en Leonie Kruse-Houtman (D30-1)
Arbitrage: D30-1
MO14-1 (MC1) Hockey Club Twente MO14-1 11:00 Veld 1  info
Fluiten: Sophie Aellerinck (ZH-D1) en Anouk Zwiers (ZH-D1)
Arbitrage: D1
MO14-2 (MC2) Hattemse M.H.C. MO14-1 12:40 Veld 2  info
Fluiten: Sanne Denneboom (D2) en Iris Stalpers (D2)
Arbitrage: D2
MO14-3 (MC3) MHC Almelo MO14-2 10:00 uit - KG Water  info
MO14-4 (MC4) O.H.C. Bully MO14-4 10:30 Veld 3  info
Arbitrage: MO18-2 (MA2)
MO14-5 (MC5) O.H.C. Bully MO14-5 12:30 Veld 3  info
Arbitrage: MO18-2 (MA2)
MO14-6 (MC6) MHC Almelo MO14-3 09:00 Veld 1  info
Fluiten: Danique Hogeweg (D6) en Lotte Roelofs (D6)
Arbitrage: D6
MO12-1 (MD1) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO12-1 09:45 uit - KG Water  info
MO12-2 (MD2) HHC Haackey MO12-1 11:50 uit - KG Zand  info
MO12-3 (MD3) MHC Almelo MO12-2-mix 11:00 uit - KG Water  info

2 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
MO10-1 (M8E1) Hockeyclub Losser MO10-1 09:00 uit - KG Zand  info
MO10-2 (M8E2) Hockey Club Twente MO10-3 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: MO10-2 (M8E2)
MO8-1 (MF1) Hockey Club Twente MO8-1 09:00 uit - KG Water  info
MO8-2 (MF2) MHCZutphen MO8-1 09:30 Veld 2  info
Arbitrage: MO8-2 (MF2)
MO8-3 (MF3) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO8-1 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: MO8-3 (MF3)
MO8-4 (MF4) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO8-3 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: MO8-4 (MF4)
MO8-5 (MF5) GoorseMHC MO8-1-mix 09:30 Veld 2  info
Arbitrage: MO8-5 (MF5)
MO9-1 (ME1) EHV Enschede MO9-3 09:00 Veld 2  info
Arbitrage: MO9-1 (ME1)
MO9-2 (ME2) O.H.C. Bully MO9-3 09:00 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
MO9-3 (ME3) EHV Enschede MO9-1 09:00 uit - KG Water  info
MO9-4 (ME4) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO9-2 08:30 uit - KG Water  info


Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren