Inloggen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

16 maart | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
JO16-1 (JB1) MHC Dalfsen JO16-1 13:00 Veld 1  info
Fluiten: Thijs van Beek (H1) en Joris Faas (H1)
Arbitrage: H1
JO14-1 (JC1) HC Zwolle JO14-2 12:25 uit - KG Water  info
JO12-1 (JD1) Lochemse Hockey Club JO12-1 10:50 Veld 2  info
Fluiten: Mika Bosman (JO16-1 (JB1)) en Jefta Cnossen (JO16-1 (JB1))
Arbitrage: JO16-1 (JB1)
JO12-2 (JD2) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JO12-1 11:30 uit - KG Semi  info

16 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
JO10-1 (J8E1) O.H.C. Bully JO10-1-mix 11:30 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
JO9-1 (JE1) HCHN JO9-1-mix 10:15 Veld 3  info
Arbitrage: JO9-1 (JE1)
JO8-1 (JF1) O.H.C. Bully JO8-3-mix 10:15 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   

16 maart | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
MO18-1 (MA1) Arnhemse Mixed Hockey Club Upward MO18-1 15:00 Veld 1  info
Fluiten: Bart Olde Boerrigter (H3) en Erik Manden (H3)
Arbitrage: H3
MO18-2 (MA2) HCOIJ MO18-1 14:10 uit - KG Zand  info
MO18-3 (MA3) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO18-2 14:40 Veld 2  info
Fluiten: Lotte Kienhuis (D3) en Julia Koetsier (D3)
Arbitrage: D3
MO16-1 (MB1) MHC De Mezen MO16-1 10:45 uit - KG Water  info
MO16-2 (MB2) HC Zwolle MO16-7 14:00 Veld 3  info
Fluiten: Jasmijn Faro (D2) en Maud Essink (D2)
Arbitrage: D2
MO16-3 (MB3) MHCZutphen MO16-3 12:45 Veld 2  info
Fluiten: Isa de Ruiter (ZH-D1) en Juliƫt Buma (ZH-D1)
Arbitrage: D1
MO16-4 (MB4) WMHC Avanti MO16-2-mix 13:15 uit - KG Zand  info
MO14-1 (MC1) MHC EDE MO14-1 12:20 uit - KG Semi  info
MO14-2 (MC2) Apeldoorn MO14-2 12:30 uit - KG Water  info
MO14-3 (MC3) EHV Enschede MO14-4 12:00 uit - KG Water  info
MO14-4 (MC4) EHV Enschede MO14-3 12:00 Veld 3  info
Fluiten: Irina Akopov (MO18-3 (MA3)) en Giamila Ena (MO18-3 (MA3))
Arbitrage: MO18-3 (MA3)
MO14-5 (MC5) MHC Almelo MO14-4 14:00 uit - KG Water  info
MO14-6 (MC6) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO14-4 09:00 Veld 2  info
Fluiten: Fenne van der Meer (DO25-1)
Arbitrage: DO25-1
MO12-1 (MD1) EHV Enschede MO12-2 11:00 uit - KG Water  info
MO12-2 (MD2) EHV Enschede MO12-1 11:00 Veld 1  info
Arbitrage: MO18-1 (MA1)
MO12-3 (MD3) Hockey Club Twente MO12-3 09:00 Veld 1  info
Fluiten: Pleun Kruse (ZH-MO16-3)
Arbitrage: MO16-3 (MB3)

16 maart | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
MO10-1 (M8E1) HHC Haackey MO10-1 10:00 uit - KG Zand  info
MO10-2 (M8E2) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO10-1 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: MO10-1 (M8E1)
MO8-1 (MF1) O.H.C. Bully MO8-2 09:00 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
MO8-2 (MF2) Voorster Hockeyclub Twello MO8-1 10:00 uit - KG Zand  info
MO8-3 (MF3) Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO8-2 08:30 uit - KG Water  info
MO8-4 (MF4) EHV Enschede MO8-6 10:30 Veld 3  info
Arbitrage: MO8-4 (MF4)
MO8-6 (MF6) EHV Enschede MO8-4 10:30 uit - KG Water  info
MO9-1 (ME1) O.H.C. Bully MO9-4 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: MO9-1 (ME1)
MO9-2 (ME2) Lochemse Hockey Club MO9-1 10:15 Veld 3  info
Arbitrage: MO9-2 (ME2)
MO9-3 (ME3) Hockey Club Twente MO9-4 09:00 Veld 3  info
Arbitrage: MO9-3 (ME3)
MO9-4 (ME4) GoorseMHC MO9-1-mix 10:30 Veld 3  info
Arbitrage: MO9-4 (ME4)


Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren