Wedstrijdschema
20 april | Junioren |
||||||||
Team | Nr | Tegen | Spel | Loc | ||||
|
Apeldoorn JO18-2 | 16:30 |
|
info | ||||
Let op!! Deze wedstrijd wordt gespeeld bij PW - Maatmanweg 31 | ||||||||
|
Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JO16-2 | 15:00 |
|
info | ||||
Fluiten: Bart Stokkers (H30-1) en Alex Punte (H30-1) | ||||||||
Arbitrage: H30-1 |
||||||||
|
DHV JO14-2 | 12:15 |
|
info | ||||
|
Hockey Club Twente JO12-1 | 09:00 |
|
info | ||||
|
Lochemse Hockey Club JO12-2 | 10:00 |
|
info | ||||
|
H.C. Eemvallei MO18-1 | 14:00 |
|
info | ||||
|
HCHN MO18-1 | 11:45 |
|
info | ||||
|
Apeldoorn MO18-4 | 12:40 |
|
info | ||||
Fluiten: Laurens Lindner (Trimmers A maandag) en Nicky van den Boogaard (D3) | ||||||||
Arbitrage: D3 |
||||||||
|
MHC EDE MO16-1 | 13:00 |
|
info | ||||
Fluiten: Luuk Hoefman (H1) en Floris-Jan Boonman (H1) | ||||||||
Arbitrage: H1 |
||||||||
|
Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO16-1 | 10:40 |
|
info | ||||
Fluiten: Fleur Alink (D7) en Chloƫ Bent (ZH-D7) | ||||||||
Arbitrage: D7 |
||||||||
|
HHC Haackey MO16-2 | 14:30 |
|
info | ||||
Fluiten: Erik Taal (H45-2) en Maarten Meulenbroek (H45-2) | ||||||||
Arbitrage: H45-2 |
||||||||
|
Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO16-3 | 15:00 |
|
info | ||||
|
DHV MO14-2 | 11:00 |
|
info | ||||
Fluiten: Marc Rijckenberg en Alexander van Amerongen | ||||||||
|
Lochemse Hockey Club MO14-1 | 14:00 |
|
info | ||||
Fluiten: Keri Donkers (ZH-D1) en Chantal Slomp (ZH-D1) | ||||||||
Arbitrage: D1 |
||||||||
|
Hockey Club Twente MO14-2 | 15:30 |
|
info | ||||
|
Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO14-2 | 10:10 |
|
info | ||||
Fluiten: Maud Haarman (MO18-3 (MA3)) en Sem Hofste (ZH-MO18-6) | ||||||||
Arbitrage: MO18-3 (MA3) |
||||||||
|
Hockey Club Twente MO14-5 | 09:00 |
|
info | ||||
Fluiten: Maud Meinster (MO16-1 (MB1)) en Demi Thielen (MO16-1 (MB1)) | ||||||||
Arbitrage: MO16-1 (MB1) |
||||||||
|
DHV MO14-5 | 12:00 |
|
info | ||||
Fluiten: Merlijn Aardema (ZH-JO18-1) en Sybren Suelmann (JO18-1 (JA1)) | ||||||||
Arbitrage: JO18-1 (JA1) |
||||||||
|
Hockey Club Twente MO12-1 | 10:45 |
|
info | ||||
|
Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO12-1 | 09:30 |
|
info | ||||
|
Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO12-4 | 11:30 |
|
info |