20 april | Junioren |
Team
|
Nr
|
Tegen
|
Spel
|
Loc
|
|
JO18-1 (JA1)
|
|
Apeldoorn JO18-2 |
16:30 |
Veld 4
|
info
|
|
|
Let op!! Deze wedstrijd wordt gespeeld bij PW - Maatmanweg 31 |
|
JO14-1 (JC1)
|
|
DHV JO14-2 |
12:15 |
uit - KG Water
|
info
|
|
JO12-1 (JD1)
|
|
Hockey Club Twente JO12-1 |
09:00 |
uit - KG Water
|
info
|
|
JO12-2 (JD2)
|
|
Lochemse Hockey Club JO12-2 |
10:00 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
20 april | Jongste Jeugd |
Team
|
Nr
|
Tegen
|
Spel
|
Loc
|
|
JO10-1 (J8E1)
|
|
Hockey Club Twente JO10-1 |
10:30 |
uit - KG Water
|
info
|
|
JO9-1 (JE1)
|
|
WMHC Avanti JO9-1 |
10:00 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
20 april | Junioren |
Team
|
Nr
|
Tegen
|
Spel
|
Loc
|
|
MO18-1 (MA1)
|
|
H.C. Eemvallei MO18-1 |
14:00 |
Amersfoort
|
info
|
|
MO18-2 (MA2)
|
|
HCHN MO18-1 |
11:45 |
uit - KG Water
|
info
|
|
MO18-3 (MA3)
|
|
Apeldoorn MO18-4 |
12:40 |
Veld 3
|
info
|
|
|
Fluiten: Laurens Lindner (Trimmers A maandag) en Nicky van den Boogaard (D3) |
|
|
Arbitrage: D3
|
|
MO16-1 (MB1)
|
|
MHC EDE MO16-1 |
13:00 |
Veld 1
|
info
|
|
|
Fluiten: Luuk Hoefman (H1) en Floris-Jan Boonman (H1) |
|
|
Arbitrage: H1
|
|
MO16-2 (MB2)
|
|
Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO16-1 |
10:40 |
Veld 3
|
info
|
|
|
Fluiten: Fleur Alink (D7) en Chloƫ Bent (ZH-D7) |
|
|
Arbitrage: D7
|
|
MO16-3 (MB3)
|
|
HHC Haackey MO16-2 |
14:30 |
Veld 3
|
info
|
|
|
Fluiten: Erik Taal (H45-2) en Maarten Meulenbroek (H45-2) |
|
|
Arbitrage: H45-2
|
|
MO16-4 (MB4)
|
|
Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO16-3 |
15:00 |
uit - KG Semi
|
info
|
|
MO14-1 (MC1)
|
|
DHV MO14-2 |
11:00 |
Veld 1
|
info
|
|
|
Fluiten: Marc Rijckenberg en Alexander van Amerongen |
|
MO14-2 (MC2)
|
|
Lochemse Hockey Club MO14-1 |
14:00 |
Veld 2
|
info
|
|
|
Fluiten: Keri Donkers (ZH-D1) en Chantal Slomp (ZH-D1) |
|
|
Arbitrage: D1
|
|
MO14-3 (MC3)
|
|
Hockey Club Twente MO14-2 |
15:30 |
uit - KG Water
|
info
|
|
MO14-4 (MC4)
|
|
Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO14-2 |
10:10 |
Veld 2
|
info
|
|
|
Fluiten: Maud Haarman (MO18-3 (MA3)) en Sem Hofste (ZH-MO18-6) |
|
|
Arbitrage: MO18-3 (MA3)
|
|
MO14-5 (MC5)
|
|
Hockey Club Twente MO14-5 |
09:00 |
Veld 1
|
info
|
|
|
Fluiten: Maud Meinster (MO16-1 (MB1)) en Demi Thielen (MO16-1 (MB1)) |
|
|
Arbitrage: MO16-1 (MB1)
|
|
MO14-6 (MC6)
|
|
DHV MO14-5 |
12:00 |
Veld 2
|
info
|
|
|
Fluiten: Merlijn Aardema (ZH-JO18-1) en Sybren Suelmann (JO18-1 (JA1)) |
|
|
Arbitrage: JO18-1 (JA1)
|
|
MO12-1 (MD1)
|
|
Hockey Club Twente MO12-1 |
10:45 |
uit - KG Water
|
info
|
|
MO12-2 (MD2)
|
|
Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO12-1 |
09:30 |
uit - KG Water
|
info
|
|
MO12-3 (MD3)
|
|
Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO12-4 |
11:30 |
uit - KG Semi
|
info
|
|
20 april | Jongste Jeugd |
Team
|
Nr
|
Tegen
|
Spel
|
Loc
|
|
MO10-1 (M8E1)
|
|
Hockey Club Twente MO10-2 |
09:00 |
uit - KG Water
|
info
|
|
MO10-2 (M8E2)
|
|
Lochemse Hockey Club MO10-1 |
09:00 |
Veld 3
|
info
|
|
|
Arbitrage: MO10-2 (M8E2)
|
|
MO8-1 (MF1)
|
|
EHV Enschede MO8-3 |
09:00 |
uit - KG Water
|
info
|
|
MO8-2 (MF2)
|
|
Hockeyclub Holten Rijssen MO8-1-mix |
09:00 |
Veld 2
|
info
|
|
|
Arbitrage: MO8-2 (MF2)
|
|
MO8-3 (MF3)
|
|
EHV Enschede MO8-1 |
09:00 |
Veld 2
|
info
|
|
|
Arbitrage: MO8-3 (MF3)
|
|
MO8-4 (MF4)
|
|
O.H.C. Bully JO8-4-mix |
09:00 |
Veld 2
|
info
|
|
|
Arbitrage: MO8-4 (MF4)
|
|
MO8-5 (MF5)
|
|
EHV Enschede MO8-6 |
09:00 |
uit - KG Water
|
info
|
|
MO8-6 (MF6)
|
|
EHV Enschede MO8-5 |
09:00 |
Veld 2
|
info
|
|
|
Arbitrage: MO8-6 (MF6)
|
|
MO9-1 (ME1)
|
|
Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MO9-1 |
09:00 |
Veld 3
|
info
|
|
|
Arbitrage: MO9-1 (ME1)
|
|
MO9-2 (ME2)
|
|
Voorster Hockeyclub Twello MO9-1 |
09:45 |
uit - KG Semi
|
info
|
|
MO9-3 (ME3)
|
|
Lochemse Hockey Club MO9-2 |
10:00 |
uit - KG Zand
|
info
|
|
MO9-4 (ME4)
|
|
HHC Haackey MO9-2 |
09:00 |
Veld 3
|
info
|
|
|
Arbitrage: MO9-4 (ME4)
|
|