Inloggen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

19 juni | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
JA1 6783 Hockey Club Twente JA1 10:30 Veld 1  info
Fluiten: Marc Rijckenberg en Laurens Lindner (Trimmers A maandag)
JB1 6826 HHC Haackey JB1 16:00 Veld 3  info
JC1 6876 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina JC1 12:30 Veld 3  info
Fluiten: Mads Bakker (JA1) en Taeke Stokkers (JA1)
Arbitrage: JA1
JD1 6913 MHC Almelo JD1 09:00 Veld 3  info
Fluiten: Jikke Veldmaat (MB1) en Floortje Rijckenberg (MB1)
Arbitrage: MB1

19 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
JE1 6483 HHC Haackey J6E1 09:00 Veld 4  info
Arbitrage: JE1
JF1 6516 HC Epse JF1 09:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JF2 6518 HC Epse JF2 10:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   

19 juni | Junioren

Team Nr Tegen Spel Loc
MA1 6948 Hockey Club Twente MA1 16:00 uit -   info
MA2 6996 HHC Haackey MA1 14:15 Veld 1  info
Fluiten: Mees van Gelder (H 2) en Erik Taal (H L)
MB1 7215 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MB1 12:30 Veld 1  info
Fluiten: Evert Jan Heslinga en Maurits ten Bruggencate (H 1)
MB2 7273 MHC Almelo MB1 11:45 uit -   info
MB3 7134 EHV Enschede MB5 14:15 uit -   info
MB4 7150 WMHC Avanti MB2 16:00 Veld 1  info
Fluiten: Kate Blanford (MB4)
MB5 7134 EHV Enschede MB3 14:15 Veld 3  info
MB6 7181 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MB5 12:30 uit -   info
MC1 7436 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MC1 12:30 uit -   info
MC2 7370 Hockey Club Twente MC3 09:30 uit -   info
MC3 7278 Hockey Club Twente MC4 08:45 Veld 1  info
Fluiten: Maxime Leussink (MA2) en Marre Berendsen (MA2)
Arbitrage: MA2
MC4 7360 Hockeyclub Losser MC1 12:00 Veld 4  info
Fluiten: Kate Blanford (MB4) en Sanne Nijlant (MB4)
Arbitrage: MB4
MD1 7598 Hockey Club Twente MD1 09:00 uit -   info
MD2 7548 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina MD1 09:00 uit -   info
MD3 7612 HC Ares MD2 10:45 Veld 3  info
Fluiten: Vitoria Assink (MB4) en Suze Eitink (MB4)
Arbitrage: MB4
MD4 7714 Hockeyclub Losser MD2 10:00 uit -   info
MD5 7720 WMHC Avanti MD1 13:00 uit -   info
MD6 7713 GoorseMHC MD2 12:15 uit -   info

19 juni | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Spel Loc
M8E1 6552 MHC Almelo M8E1 10:30 Veld 4  info
Arbitrage: M8E1
M8E2 6551 MHC Almelo M8E2 09:00 uit -   info
M8E3 6593 WMHC Avanti M8E1MIX 09:30 uit -   info
ME1 6637 EHV Enschede M6E2 09:00 uit -   info
ME2 6637 EHV Enschede M6E1 09:00 Veld 4  info
Arbitrage: ME2
MF1 6695 Voorster Hockeyclub Twello MF2 10:30 Veld 4  info
Arbitrage: MF1
MF2 6721 GoorseMHC MF3 11:15 uit -   info


Hoofdsponsor
Shirtsponsoren
Sponsoren