Teamondersteuning
|
Aanvoerder |
Eline Wind |
|
SCP |
Rosalie Wind |
|
Nog 3 wedstrijden: |
Datum |
Wed.Nr. |
Tegen |
Reistijd |
Verz |
Spel |
U/T |
Locatie |
26 mei
|
|
MHC Almelo D3
|
28 |
09:20 |
10:30 |
uit
|
route
|
2 jun
|
|
DHV D2-O
|
|
10:00 |
10:45 |
thuis
|
Veld 1
|
|
Arbitrage: D2 |
9 jun
|
|
HHC Haackey D1
|
17 |
11:45 |
12:45 |
uit
|
route
|
1
thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
|
Stand in de poule
|
|
Team |
# |
Pntn |
W |
G |
V |
++ |
-- |
Straf |
1 |
Bully D3 |
13 |
33 |
11 |
0 |
2 |
51 |
20 |
0 |
2 |
Twente D2-O |
13 |
28 |
9 |
1 |
3 |
38 |
24 |
0 |
3 |
EHV D3 |
13 |
24 |
7 |
3 |
3 |
32 |
23 |
0 |
4 |
Almelo D3 |
13 |
20 |
6 |
2 |
5 |
20 |
18 |
0 |
5 |
Deventer D2-O |
13 |
15 |
4 |
3 |
6 |
34 |
34 |
0 |
6 |
Haackey D1 |
14 |
13 |
4 |
1 |
9 |
30 |
34 |
0 |
7 |
Ares D3 |
12 |
13 |
4 |
1 |
7 |
12 |
24 |
0 |
8 |
Zwolle D3 |
14 |
13 |
3 |
4 |
7 |
19 |
32 |
0 |
9 |
Almelo D2-O |
13 |
10 |
3 |
1 |
9 |
25 |
52 |
0 |
Uitslagen |
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023 |
.. |
Ares D3 |
Almelo D3 |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Almelo D2-O |
Bully D3 |
(1-6)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Haackey D1 |
Deventer D2-O |
(3-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Zwolle D3 |
EHV D3 |
(1-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023 |
.. |
Bully D3 |
Ares D3 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Almelo D3 |
Haackey D1 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
EHV D3 |
Twente D2-O |
(3-2)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Deventer D2-O |
Zwolle D3 |
(5-0)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023 |
.. |
Almelo D2-O |
EHV D3 |
(4-6)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Zwolle D3 |
Haackey D1 |
(3-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Bully D3 |
Almelo D3 |
(4-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Twente D2-O |
Deventer D2-O |
(3-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 1 OKTOBER 2023 |
.. |
Deventer D2-O |
Almelo D2-O |
(4-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Almelo D3 |
Zwolle D3 |
(1-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
EHV D3 |
Ares D3 |
(1-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Haackey D1 |
Twente D2-O |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 8 OKTOBER 2023 |
.. |
Bully D3 |
EHV D3 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Almelo D2-O |
Haackey D1 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Ares D3 |
Deventer D2-O |
(3-2)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Twente D2-O |
Zwolle D3 |
(4-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023 |
.. |
Almelo D3 |
Twente D2-O |
(1-3)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Zwolle D3 |
Almelo D2-O |
(1-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Deventer D2-O |
Bully D3 |
(3-8)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Haackey D1 |
Ares D3 |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023 |
.. |
Ares D3 |
Zwolle D3 |
(0-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Bully D3 |
Haackey D1 |
(4-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
EHV D3 |
Almelo D3 |
(1-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Almelo D2-O |
Twente D2-O |
(4-6)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023 |
.. |
Zwolle D3 |
Bully D3 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Deventer D2-O |
EHV D3 |
(4-4)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Twente D2-O |
Ares D3 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Almelo D2-O |
Almelo D3 |
(0-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 3 MAART 2024 |
.. |
Bully D3 |
Twente D2-O |
(3-2)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Ares D3 |
Almelo D2-O |
(0-4)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Almelo D3 |
Deventer D2-O |
(3-1)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
EHV D3 |
Haackey D1 |
(4-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 10 MAART 2024 |
.. |
EHV D3 |
Zwolle D3 |
(0-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Bully D3 |
Almelo D2-O |
(10-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Almelo D3 |
Ares D3 |
(0-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Deventer D2-O |
Haackey D1 |
(1-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 17 MAART 2024 |
.. |
Ares D3 |
Bully D3 |
(0-5)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Zwolle D3 |
Deventer D2-O |
(0-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Haackey D1 |
Almelo D3 |
(2-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Twente D2-O |
EHV D3 |
(3-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 24 MAART 2024 |
.. |
Deventer D2-O |
Twente D2-O |
(3-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
EHV D3 |
Almelo D2-O |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Haackey D1 |
Zwolle D3 |
(4-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Almelo D3 |
Bully D3 |
(2-0)final |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 7 APRIL 2024 |
.. |
Ares D3 |
EHV D3 |
(0-2)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Zwolle D3 |
Almelo D3 |
(1-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Twente D2-O |
Haackey D1 |
(4-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Almelo D2-O |
Deventer D2-O |
(3-7)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 14 APRIL 2024 |
.. |
EHV D3 |
Bully D3 |
(2-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Zwolle D3 |
Twente D2-O |
(2-3)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Haackey D1 |
Almelo D2-O |
(5-0)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
ZONDAG 21 APRIL 2024 |
.. |
Ares D3 |
Haackey D1 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Twente D2-O |
Almelo D3 |
(2-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Almelo D2-O |
Zwolle D3 |
(5-2)scheduled |
Nog niet bevestigd.
|
.. |
Bully D3 |
Deventer D2-O |
(3-1)final |
Nog niet bevestigd.
|
Het complete wedstrijdschema van de poule |
DINSDAG 30 APRIL 2024 |
.. |
Deventer D2-O |
Ares D3 |
20:00 |
Sportpark 'De Achterhoek' |
ZONDAG 26 MEI 2024 |
.. |
Almelo D3 |
EHV D3 |
10:30 |
Sportpark Hinseveld |
.. |
Haackey D1 |
Bully D3 |
12:45 |
Groot-Scholtenhagen |
.. |
Zwolle D3 |
Ares D3 |
12:45 |
Sportpark Het Hoge Laar |
.. |
Twente D2-O |
Almelo D2-O |
14:45 |
Sportpark Slangenbeek |
ZONDAG 2 JUNI 2024 |
.. |
Ares D3 |
Twente D2-O |
10:00 |
Sportpark 'Nagelpoel' |
.. |
EHV D3 |
Deventer D2-O |
10:45 |
Wesselerbrink-Noord |
.. |
Almelo D3 |
Almelo D2-O |
12:45 |
Sportpark Hinseveld |
.. |
Bully D3 |
Zwolle D3 |
12:45 |
Sportpark Saasverlderlaan |
ZONDAG 9 JUNI 2024 |
.. |
Twente D2-O |
Bully D3 |
10:45 |
Sportpark Slangenbeek |
.. |
Haackey D1 |
EHV D3 |
12:45 |
Groot-Scholtenhagen |
.. |
Deventer D2-O |
Almelo D3 |
12:45 |
Sportpark 'De Achterhoek' |
.. |
Almelo D2-O |
Ares D3 |
14:30 |
Sportpark Hinseveld |